Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Generalitati tuning

Generalitati tuning Tuning, Sfaturi utile, Trend-uri, Noutati, Discutii, Generalitati

Reply
 
Thread Tools
Old 28-05-09, 02:45   #16
p-george

Stage 3
 
p-george's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 157
Default Re: Jante Hartge Classic pentru noul Seria 7

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Eu cunosc bine toate liniile masinii, si stiu bine ce vorbesc, insa tu nici macar nu realizezi ca masina asta NU ARE NICIUN KIT!! for f..k's sake! Tu nici nu stii cand masina are sau nu kit, deci cum ma pot baza pe tine sa-ti dai cu parerea daca e sau nu frumoasa? Pot sa-i pun si un nas de om de zapada, ca zici ca e tot seria 7...tot BMW e, si arata bine, pentru ca asa e el, ca e BMW...nu, nu e asa...
Ma scuzi, nu sunt asa mare fan bemeu si inca aveam imagina oribila a hammanului de aia am zis kit...oricum nu are legatura ca am zis kit sau nu. Daca si modelul asta arata a coreana atunci anteriorul fara facelift cum arata ?

PS: ca sa stiu ca un tablou e frumos nu trebuie sa stiu si cine l-a pictat si cu ce si ce a mancat in ziua aia..daca e frumos e frumos => se aplica si la masina.
p-george is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 10:11   #17
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Jante Hartge Classic pentru noul Seria 7

Pai anteriorul fara facelift era si mai urat, insa asta nu il face pe modelul actual frumos, decat fata de cel anterior, pentru o masina in general, si mai ales ptr un BMW tot urat este...
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 20:23   #18
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Default Re: Jante Hartge Classic pentru noul Seria 7

Quote:
Originally Posted by slayersland View Post
Pai anteriorul fara facelift era si mai urat, insa asta nu il face pe modelul actual frumos, decat fata de cel anterior, pentru o masina in general, si mai ales ptr un BMW tot urat este...
Sa nu imi spui ca e mai urat ca un A8...On Topic: Jantele astea nu au nimic special. Iar cel mai misto kit este cel de la Alpina.
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 10:49   #19
lupanu1

Stage 2
 
lupanu1's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 33
Default Re: Jante Hartge Classic pentru noul Seria 7

supet design
lupanu1 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -