Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA > Masina mea Skoda

Reply
 
Thread Tools
Old 30-06-07, 18:48   #61
central
Skoda Driver

Stage 5
 
central's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,325
Member of:
[SKODA]
Smile Re: Octavia 2 tunata...

Quote:
Originally Posted by central View Post
salutare!
ce mai faceti baieti, de curand am inceput tuningul al interior asa zisul tuning ci mai bine spus facelift-ul.....
voi reveni maine cu mai multe detalii si poze.....
toate cele bune.
jasson mai invata tata sa mai si citesti si apoi fa comentarii de prost gust....
bafta!

PS: nu conteaza cati bani dai ci aspectul conferit interiorului...
central is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 18:54   #62
central
Skoda Driver

Stage 5
 
central's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,325
Member of:
[SKODA]
Smile Re: Octavia 2 tunata...

Quote:
Originally Posted by danymaster View Post
bulbucan poti pune 2-3 poze cu botul masini tale sa vad si eu nus lamurit cu botu asta nu prea imi place , o am neagra si cred ca ar iesi mai deosebita cu un bot ca al tau dar si a lui central e super :d
sal ce ai mai rezolvat cu tuning-ul ai sunat la baieti ai luat legatura cu ei?
astept un raspuns...
multam
central is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 19:35   #63
central
Skoda Driver

Stage 5
 
central's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,325
Member of:
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

inca un set de poze cu interiorul....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_1419.JPG
Views:	291
Size:	3.08 MB
ID:	296395   Click image for larger version

Name:	IMG_1420.JPG
Views:	205
Size:	3.59 MB
ID:	296396   Click image for larger version

Name:	IMG_1421.JPG
Views:	207
Size:	2.67 MB
ID:	296397  

central is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 19:56   #64
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Octavia 2 tunata...

arata super bine... ca la mine ce sa zic la Seat
TIR is offline   Reply With Quote
Old 02-07-07, 00:19   #65
SV.01.ZKY

Stage 1
 
SV.01.ZKY's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 15
Default Re: Octavia 2 tunata...

aranjata cu bun gust.....imi place mult skoda...
SV.01.ZKY is offline   Reply With Quote
Old 02-07-07, 10:00   #66
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

pustiule din rahova.. acum recunoaste k ideea cu vopsitul ornamentului consolei centrale ai preluat-o de la skoda mea, dar.... NU SE POTRIVESTE DE NICI O CULOARE CU ORNAMENTELE INTERIORULUI, NICI MACAR CU VOPSEAUA EXTERIOARA. si iti zic eu .. instalatia aia de pe fabie luata de la flanco nu te duce la mai mult de 9 10 mil....statia e vreo 5 iar wooferul 3.. si sa zicem 1 mil cablaraia...Oricum octavia aia e sorcova, iar plaopele alea nu ii convera un BAD BOY look ci mai degraba sad look...din punctul meu de vedere e kitch
__________________
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI Under Construction
m3lcul is offline   Reply With Quote
Old 02-07-07, 14:13   #67
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Post Re: Octavia 2 tunata...

Quote:
Originally Posted by TIR View Post
arata super bine... ca la mine ce sa zic la Seat
da da asa-i
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 02-07-07, 14:25   #68
danymaster

Stage 3
 
danymaster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 92
Member of:
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

miercuri o duc la service la ei au zis ca daca mai astept un pic o sa vina o serie de praguri noi . ca la alea nu sunt eu prea lamurit sunt cam simple si ma gandeam la ceva mai deosebit
danymaster is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 10:49   #69
central
Skoda Driver

Stage 5
 
central's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,325
Member of:
[SKODA]
Smile Re: Octavia 2 tunata...

Quote:
Originally Posted by m3lcul View Post
pustiule din rahova.. acum recunoaste k ideea cu vopsitul ornamentului consolei centrale ai preluat-o de la skoda mea, dar.... NU SE POTRIVESTE DE NICI O CULOARE CU ORNAMENTELE INTERIORULUI, NICI MACAR CU VOPSEAUA EXTERIOARA. si iti zic eu .. instalatia aia de pe fabie luata de la flanco nu te duce la mai mult de 9 10 mil....statia e vreo 5 iar wooferul 3.. si sa zicem 1 mil cablaraia...Oricum octavia aia e sorcova, iar plaopele alea nu ii convera un BAD BOY look ci mai degraba sad look...din punctul meu de vedere e kitch
sti ce mai m3lcoole eu nu sunt din rahova asta 1 la mana iar cu interiorul nu m-am luat dupa tine in niciun caz ci dupa irnamentele de la rs si stai linistit ca nu ma inspira nimic dupa ce ia-i facut tu "fimoasei" tale skoda daca vrei sa continui sa te certi cu toti de pe forumul asta fa-o pana la capat
dar nu imi spune tu la inceput ca masina arata belea si chestii dastea si apoi imi spui ca e kitch ca asta denota ca esti un fatarnic
si nu te ambala ca nu masina ta este un model pentru mine sunt altele mult mai frumoase decat a ta...
central is offline   Reply With Quote
Old 09-07-07, 12:15   #70
central
Skoda Driver

Stage 5
 
central's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,325
Member of:
[SKODA]
Smile Re: Octavia 2 tunata...

Quote:
Originally Posted by m3lcul View Post
pustiule din rahova.. acum recunoaste k ideea cu vopsitul ornamentului consolei centrale ai preluat-o de la skoda mea, dar.... NU SE POTRIVESTE DE NICI O CULOARE CU ORNAMENTELE INTERIORULUI, NICI MACAR CU VOPSEAUA EXTERIOARA. si iti zic eu .. instalatia aia de pe fabie luata de la flanco nu te duce la mai mult de 9 10 mil....statia e vreo 5 iar wooferul 3.. si sa zicem 1 mil cablaraia...Oricum octavia aia e sorcova, iar plaopele alea nu ii convera un BAD BOY look ci mai degraba sad look...din punctul meu de vedere e kitch
si inca ceva mai m3lcoole eu nu ma laud cu viteza maxima a masinii facuta pe un elevator sau cu ajutorul unui lap-top...asa ca ciocu mic....amator de skoda
central is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 09:36   #71
ghepycool

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1
Default Re: Octavia 2 tunata...

cred ca stiu masna ..paraca ady are la numar..si nu-mi plac croamele, culoarea gemurilor era mia bine negru decat oglinda ...si cred ca tunningu la o2 chiar nu se potriveste pe jantele alea de 15
trebuia sa pui intai jante..
ghepycool is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 10:27   #72
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

bai central , ma doare in vf pulii de ce spui u pt k esti un copil ... ai pus pe forum mashina lu tactu ... si zici k esti a-tot-cunoscator in skoda... lasa-ma frate cu tampeniile astea...u n-ai vazut in viatza ta un piston si imi spui u mie de skode si de alte alea .. kiar ma doare in **** de forumu asta...am crezut k e ceva de capul lui... dar cu d-astia k tine si k bogdan wrc... si altzi fraierici. De knd cu Milotec-ul asta suferitzi de voi frate ceva de speriat...Asa k lasa-neeeee frate cu kitch-urile tale de mashini...o ploapa, un ionizat si o consola vopsita nu e tuning...Hai sa discutam despre ce avem sub capota... si nu mai jigni bai tinere...pt k u nu ai habar sa transformi kw in cp asa k .... LASA-NEEEEEEEEEE !!!!
m3lcul is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 10:28   #73
danymaster

Stage 3
 
danymaster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 92
Member of:
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

ce lume invidioasa frate , nu mai vb aiurea masina arata super si baiatu investeste nu gluma, tot ce baga pe masina baga numai de calitate asa ca ciocu mic , tino tot asa o sa postez si eu vineri 2-3 poze mai e putin de lucru la ea :P
danymaster is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 10:32   #74
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

Kt despre viteza aia "de pe elevator"...............mai uita-te frate pe forum-urile din afara si afla cum se poate....copiii de generala ce suntetzi ....
m3lcul is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 10:34   #75
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Octavia 2 tunata...

si "tuning" la mashina cu suspensie de drumuri grele....hai sa fim seriosi .... E PENIBILA ))
m3lcul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -