Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-10-09, 15:53   #16
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Quote:
Originally Posted by saxo View Post
.....

Inainte sa-ti dai cu parerea, documenteaza-te sau citeste macat postul 4 sau https://forum.4tuning.ro/224-gps-navi...vs-tomtom.html . Nu mai induceti cititorii in eroare. TomTom NU a avut niciodata oficial harta pentru Romania !
am zis eu ceva de harta romaniei?
dolb is offline  
Old 31-10-09, 22:42   #17
saxo

Stage 5
 
saxo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,302
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Da, ai zis. Din cauza aia ti-am modificat postul. Mai mult decit atit, ai spus ca e slaba !
Terminati cu dezinformarile !
saxo is offline  
Old 31-10-09, 22:44   #18
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

nu, chiar nu am zis ca e slab! am zis doar ca nu se apropie de iGO si nu suport vocile pe el! ( si da cunosc engleza foarte bine, dar imi place sa mi se spuna in romana ce sa fac ).
__________________

dolb is offline  
Old 31-10-09, 22:51   #19
saxo

Stage 5
 
saxo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,302
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Si asta ce inseamna ? Atita timp cit NU ai harta pentru Romania, cum poti compara ? Nu vezi cit de deplasata e afirmatia ta ?
saxo is offline  
Old 31-10-09, 22:52   #20
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Quote:
Originally Posted by saxo View Post
Si asta ce inseamna ? Atita timp cit NU ai harta pentru Romania, cum poti compara ? Nu vezi cit de deplasata e afirmatia ta ?
pentru ca am fost pana in germania
dolb is offline  
Old 31-10-09, 22:55   #21
saxo

Stage 5
 
saxo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,302
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Bati cimpii si cred ca te paste un ban. Daca ieseai din tara cu tomtom, nu aberai. Tomtom in vest a fost si inca este cel mai apreciat si vindut soft.
__________________
Quality first !

Last edited by saxo; 31-10-09 at 23:01.
saxo is offline  
Old 31-10-09, 23:07   #22
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Quote:
Originally Posted by saxo View Post
Bati cimpii si cred ca te paste un ban. Daca ieseai din tara cu tomtom, nu aberai. Tomtom in vest a fost si inca este cel mai apreciat si vindut soft.
de ce ma paste un ban? ca am o parere diferita de a ta? buna-rea cum e , e parerea mea si trebuie respectata!
Am fost in germania, si am instalate tomtom, igo , navigon , iar dintre toate mi-a placut cel mai mult iGO. Nu inteleg care este problema? mi-am dat cu parerea din ce am patit! Pt mine iGo a fost mult mai simplu si usor de folosit.
dolb is offline  
Old 31-10-09, 23:24   #23
saxo

Stage 5
 
saxo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,302
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cel mai bun GPS ?

Citeste topicul de la inceput inainte sa fii categoric. Reviste de specialitate au facut si fac comparatii pertinente, si nu apreciaza ca tine care folosesti softuri crakuite prin Romania. E problema ta ce-ti place, si o poti spune ca atare. Dar nu spui ca nu se apropie de "X" soft ( vezi postul 18 ). Igo nu exista nicaieri in nici un test pentru ca NU intereseaza pe nimeni in vest. Sunt alte aplicatii cu adevarat bune care se bat cu tomtom. Citeste AICI, si pe viitor lasa cititorii forumului sa-si formeze o parere corecta despre aplicatiile pentru navigatie.

l.e.
Pentru ca forumul nu e piata, topicul se inchide. Cine vrea versus, sa deschida topicuri specifice intre aplicatiile valabile in Romania.

Last edited by saxo; 31-10-09 at 23:50.
saxo is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -