Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-09-09, 10:03   #1
Daniel1

Stock
 
Daniel1's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 7
Arrow Trebuie sa semnez procesul verbal?

Ca sa ai sanse mari sa ti se admita plangerea contraventionala si sa nu ti se suspende permisul iti recomandam cu fermitate sa nu semnezi procesul verbal.

Last edited by aleks; 05-09-09 at 23:31.
Daniel1 is offline  
Old 04-09-09, 12:05   #2
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Trebuie sa semnez procesul verbal?

Recomand cu caldura Oamenii chiar stiu ce e de facut, si vin cu rezolvari utile si rapide
TRX is offline  
Old 05-09-09, 11:30   #3
C.IONUT

Stock
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1
Default Re: Trebuie sa semnez procesul verbal?

si eu ma numar printre cei ca si-au recapatat permisul cu ajutorul celor de la plangere.contraventionala asta dupa ce am atins cu spatele o alta masina parcata ...la constatare am fost incadrat la neacordare de prioritate lucru care nu era adevarat si sanctionat cu avertisment +masura complementara retinerea permisului pe o perioada de 60 zile. sunt persoane care sunt nedreptatite si noi si agenti de circulatie suntem oameni deci putem gresi. Ii recomand cu incredere oamenii sunt priceputi nu numai la regimul rutier, nu fac reclama dar sunt multi oameni care nu stiu ce sa faca atunci cand sunt opriti de echipaje de politie
C.IONUT is offline  
Old 05-09-09, 18:22   #4
hihi

Stage 3
 
hihi's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 97
Member of:
[SKODA]
Default Re: Trebuie sa semnez procesul verbal?

Nu ii recomand deloc, mai bine va descurcati singuri, e acelasi lucru. Si gratis pe deasupra
hihi is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -