Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-08, 13:51   #16
tzunny
Honda Driver

Stage 5
 
tzunny's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 760
Member of:
[Honda]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Default Re: Sfaturi Peugeot 206

Pai nu ne lasa asa.. Ce ai hotarat, o iei sau nu?
tzunny is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 23:32   #17
Skido

Stage 4
 
Skido's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 230
Default Re: Sfaturi Peugeot 206

am hotarat ca o sa-mi iau un Audi TT 1.8 T Quattro 225 bhp (coupe nu roadster) sau un Nissan 200sx S14 RWD 2.0 T 200 bhp (dar asta prin februarie asa pt ca mai am de strans bani) si asta pt ca persoana care vroia sa-mi vanda masina nu e foarte hotarata...si sincer nu cred ca o sa ma satisfaca un 1.4 HDi..masina asta o luam doar pentru cei 14.000 KM REALI pe care ii are in bord si pt ca mi se pare sexi

Last edited by Skido; 25-09-08 at 23:37.
Skido is offline   Reply With Quote
Old 26-09-08, 09:47   #18
tzunny
Honda Driver

Stage 5
 
tzunny's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 760
Member of:
[Honda]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Default Re: Sfaturi Peugeot 206

Ce schimbare.. S-au chinuit degeaba oamenii sa-si dea cu parerea p-aici..

Sa o stapanesti sanatos, orice ar fi!
tzunny is offline   Reply With Quote
Old 27-09-08, 00:23   #19
Skido

Stage 4
 
Skido's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 230
Default Re: Sfaturi Peugeot 206

imi pare rau daca am dezamagit pe cineva .. am condus astazi masina si e ok .. dar mi-e frica sa nu fac alegerea gresita si sa regret ulterior (totusi are o putere destul de mica). Nu sunt genul de 'reisar' dar totusi nu cred ca e cineva pe forumu asta care sa nu-si doreasca o masina frumoasa cu ceva cai sub capota....nu sunt foarte hotarat dar orice as face ideea e ca nu se v-a intampla acum...pentru ca pers respectiva nu e hotarata si eu daca m-as duce sa-mi aduc acum ceva nu am inca banii necesari

Cheers
Skido is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -