Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 07-08-08, 21:28   #16
criss_cars
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
criss_cars's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 892
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FORD]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Hatchback sport

Clio si Golf dupa mine ies din discutie unu prea banal Golf e peste tot iar Clio e prea cuminte. Leon daca poti sa treci peste bordul urat merge da incearca si un Leon Cupra. Din ce ai scris tu Civic e dupa parerea mea cea mai indicata. Iara Mazda 3 e foarte buna masina si pretul bun da mie nu imi place designul pare prea banal. Eu as alege Megane F1 sau as astepta Focus RS
criss_cars is offline   Reply With Quote
Old 09-08-08, 17:56   #17
Pugralph

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 210
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Hatchback sport

Si eu tot civicul l-as alege dar am vazut de curand un test fifth gear depsre meganul sport iar cel care o conducea era foarte entuziasmat de acesta masina!
Pugralph is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 04:13   #18
pinjackass

Stage 2
 
pinjackass's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 67
Default Re: Hatchback sport

Ai zis ca nu o vei schimba prea curand ...deci Civic
pinjackass is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 10:21   #19
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Hatchback sport

eu m-as uita la un megane RS sau la o astra opc. din ce ai enumerat tu, clio rs sau civic...
acum depinde si ce vrei... daca vrei demaraj puternic, iei astra opc sau mazda, dar daca vrei manevrabilitate iei renaultsport
22VIN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -