Multumesc pentru informatii si cum ma ashteptam Opel ramane in preferintze acum ori dau avans 6000 pentru un astra gtc sau pentru o skoda in functie de cat o sa ma coste rata lunara :P shtie cineva cum functioneaza sistemu de leasing adica daca pun shi val reziduala si la sfarshitul leasing-ului nu mai dau banii predau mashina shi cu rata reziduala neplatita sa se considere avans pentru o alta

care sunt cei mai tari in leasing? Mai ashtepT parerile voaste deoarece am primit 2 pm-uri cum sa mai tzin thread-ul deoarece anumite pers au cules informatii bune in vederea unei procurari de mashiana (daca staus a am gandesc cam pe la 6-7k vrea maj oamenilor sa cumpere o mashina

cu anumite exceptzii

)