Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-07, 17:53   #1
Cips

Stock
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2
Default Buget maxim 10.000 E pt.ceva nou sau sh

Vreau sa-mi cumpar in viitorul apropiat a masina noua sau second intr-un buget de 8000-10000 E. Ma intereseaza o masina care poate fi folosita atat pt. familie si la nevoie pt. carat diverse. Am de ales intre modele mai mari Fiat Scudo, Peugeot Expert desi nu cred sa gasesc la banii astia ... renault kangoo, citroen berlingo, opel combo, peugeot partner,vw caddy sau pur si simplu o masina break la care se pot rabata scaunele din spate sau chiar scoate la nevoie gen.. vw passat, bora, golf variant....opel astra...skoda...ford mondeo, focus...renault megane si desigur un logan break nou. Ma intereseaza cel mai bun raport calitate pret, atat la cumparare cat si ulterior, la masinile second cu servisare si restul...
Cips is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 10:40   #2
carlito77

Stage 2
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 60
Default Re: Buget maxim 10.000 E pt.ceva nou sau sh

Cred ca gasesti berlingo chiar nou la banii astia; sau fiat doblo cu 10.500 5 locuri
carlito77 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 13:37   #3
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Buget maxim 10.000 E pt.ceva nou sau sh

la caddy combo etc problema e ca au 2 locuri...
daca nu te intereseaza asta vezi ca e si modelul de astra carvan autoutilitara... un fel de logan break..
intre autoutilitarele enumerate de tine caddy e cel mai misto... si cel mai bun parerea mea...
22VIN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -