Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-17, 19:32   #1
stanfelixioan
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 0
Default Achizitie masina

Salut! Urmeaza sa achizitionez o masina si cum nu detin cunostinte in acest domeniu apelez la grup. Buget am 2500 euro ,desi cred ca m-as putea duce si in 3500 daca e cazul, poate si putin mai mult. Ar fi primea mea masina desi sunt sigur ca si tatal meu ar urma sa o foloseasca, sincer nu as vrea sa ma gandesc la gama vw dar nu as zice nu, ma gandesc la o mazda 3, bmw seria 3, jaguar x type sau un opel astra, sau o honda civic modelul de dupa 2006 (nu stiu nimic despre motorizari). Achizitia urmeaza sa fie facuta in ianuarie , intre timp am auzit sute de opinii de la toti "cunoscatorii" ,multi imi sugereaza sa iau ceva din germania desi nu cred ca ar fi o solutie buna sau sa zicem rentabila . Ce sfaturi aveti pentru mine? Multumesc! O zi faina!
stanfelixioan is offline   Reply With Quote
Old 31-03-18, 15:30   #2
Suiram123
 
Join Date: Mar 2018
Posts: 0
Question Re: Achizitie masina

Salut. Vreau sa cumpar o masina din Italia. Ce acte trebuie sa fac acolo? Pe scurt vrea cineva sa mi o dea cadou. Trebuie sa merg acolo sa fac contract de vanzare cumparare si daca as putea sa trimit copie dupa buletin sa faca actele fara sa mai merg eu pana acolo?
Suiram123 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -