Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 07-06-17, 17:27   #1
besttt

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 4
Default Scaune rabatabile fiesta 2011

Salut,

Acum cateva luni am achizitionat un Ford Fiesta in 3 usi, an 2011.

Probabil lumea stie despre masinile aduse din alte tari, transformate din autoutilitare in autoturism. ( fiesta, clio, c2 c3 c4 ) De problema asta m-am lovit eu, fiind nerabdator sa imi cumpar ceva mic in 2 usi. Raul deja a fost facut, masina este inscria in RO normal acum, ca autoturism, dupa multe drumuri.

Masina are pe fata scaune normale, fara easy access. Ceea ce inseamna, ca sa poata intra cineva pe bancheta spate, trebuie dat manual scaunul in fata din rotita.

Intrebarea mea, pot gasi undeva scaune rabatabile pentru sofer si pasager? Sau, exista modele compatibile? Ma poate indruma cineva spre un magazin / service / orice, unde pot achizitiona?
besttt is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -