Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-17, 13:45   #1
Mario555
 
Join Date: May 2017
Posts: 0
Default Sfat Mitsubishi Eclipse

Buna sunt nou pe acest site. As vrea sa achizitionez un Eclipse (95-99). Am tot cautat pe forumuri si m-am tot documentat care varianta ar fi mai buna. M-ar interesa ce parere aveti despre motoarele 4g63 sau despre 420a (nu ma pricep care ar fi mai buna dar am citit cum ca sunt 2 motorizari diferite si cum ca 4g63 are potential mai mare si sunt mai bune). Problema ar fi ca nu stiu de unde sa achizitionez un eclipse cu aceasta motorizare. Doar 4g63 are turbo sau si 420a ? M-ar interesa varianta de 210 cai si nu cea de 141 (varianta europeana). Daca am gresit cu vreo informatie sa ma corectati si astept pareri. Sunt innebunit dupa un eclipse si as vrea varianta turbo ... Multumesc frumos baieti
Mario555 is offline   Reply With Quote
Old 28-05-17, 07:37   #2
Mario555
 
Join Date: May 2017
Posts: 0
Default Re: Sfat Mitsubishi Eclipse

Quote:
Originally Posted by Mario555 View Post
Buna sunt nou pe acest site. As vrea sa achizitionez un Eclipse (95-99). Am tot cautat pe forumuri si m-am tot documentat care varianta ar fi mai buna. M-ar interesa ce parere aveti despre motoarele 4g63 sau despre 420a (nu ma pricep care ar fi mai buna dar am citit cum ca sunt 2 motorizari diferite si cum ca 4g63 are potential mai mare si sunt mai bune). Problema ar fi ca nu stiu de unde sa achizitionez un eclipse cu aceasta motorizare. Doar 4g63 are turbo sau si 420a ? M-ar interesa varianta de 210 cai si nu cea de 141 (varianta europeana). Daca am gresit cu vreo informatie sa ma corectati si astept pareri. Sunt innebunit dupa un eclipse si as vrea varianta turbo ... Multumesc frumos baieti
. Sfaturi baieti ?
Mario555 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -