Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-14, 15:35   #1
SavoaiaJr

Stock
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 1
Default Sfat achizitie masina din Norvegia

Salut. Cunosc un tip care locuieste in Norvegia. Acesta are procura pe o masina de la cumnatul lui. Practic masina este a acestui tip, numai el o conduce de cativa ani. Ideea este ca ne-am inteles sa imi vanda masina si nu stiu cum sa procedez sa nu fie niciun fel de problema.

El ce acte are nevoie ? Trebuie sa o iradieze de pe Norvegia ? Imi puteti explica putin pasii, ca sa nu imi iau plasa. Multumesc.
SavoaiaJr is offline   Reply With Quote
Old 12-06-14, 10:34   #2
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: Sfat achizitie masina din Norvegia

Quote:
Originally Posted by SavoaiaJr View Post
El ce acte are nevoie ? Trebuie sa o iradieze de pe Norvegia ? Imi puteti explica putin pasii, ca sa nu imi iau plasa. Multumesc.
Nu stiu sa iti zic care sunt pasii de urmat, insa dupa ce reusesti sa iradiezi masina sa ai grija sa nu stai prea mult in ea ca dauneaza sanatatii.

PS: sper ca nu te-ai suparat, considera ca e un UP
lord_wader is offline   Reply With Quote
Old 12-06-14, 13:00   #3
SavoaiaJr

Stock
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 1
Default Re: Sfat achizitie masina din Norvegia

Quote:
Originally Posted by lord_wader View Post
Nu stiu sa iti zic care sunt pasii de urmat, insa dupa ce reusesti sa iradiezi masina sa ai grija sa nu stai prea mult in ea ca dauneaza sanatatii.

PS: sper ca nu te-ai suparat, considera ca e un UP
Merci )
SavoaiaJr is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -