Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 20-03-13, 12:31   #1
at.filimon
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 0
Default Test drive oferit de posesori de Clio RS si Megane RS

Buna tuturor,

Sunt nou pe forum si as avea nevoie de putin ajutor din partea unor membri.
Doresc sa achizitionez cam in doua luni, una din urmatoarele masini: Renault Clio RS, Renault Megane RS sau BMW 335i. Stiu ca masinile nu sunt in aceeasi "oala", dar cam astea sunt optiunile mele.
Problema e ca Megane RS si Clio RS nu am condus, nu m-am urcat in ele, doar am "pus botul" la teste si review.
Am nevoie de ajutor in urmatoarea privinta. Daca exista useri din Cluj, proprietari de Clio rs mai nou de 2006 si Megane rs mai nou de 2010, as fi foarte recunoscator daca ar fi de acoord sa se intalneasca cu mine 15 min, sa ma fugareasca 15 min cu masina si sa ma lase sa o "pipai" in interior un pic ).
Astept propuneri .

P.S. Fac cinste cu 15L de OMW super 100 )
at.filimon is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 13:10   #2
OPELISIMO

Stage 2
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 50
Default Re: Test drive oferit de posesori de Clio RS si Megane RS

daca vrea cineva sa faca un drive test cu tine sigur nu o sa vina pt cei 15l de benzina. ori o sa vina din placere ori o sa iti ceara bani, sigur nu o sa vina pt cei 15 l.
OPELISIMO is offline   Reply With Quote
Old 20-03-13, 13:38   #3
at.filimon
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 0
Thumbs up Re: Test drive oferit de posesori de Clio RS si Megane RS

Quote:
Originally Posted by OPELISIMO View Post
daca vrea cineva sa faca un drive test cu tine sigur nu o sa vina pt cei 15l de benzina. ori o sa vina din placere ori o sa iti ceara bani, sigur nu o sa vina pt cei 15 l.

Corect ). Imi pare rau ca s-a inteles asa. Vroiam sa subliniez faptul ca platesc deplasarea celui ce ma ajuta. Normal ca nu va veni nimeni pentru cei 15l, ci doar din bunavointa .
at.filimon is offline   Reply With Quote
Old 10-06-13, 17:10   #4
at.filimon
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 0
Default Re: Test drive oferit de posesori de Clio RS si Megane RS

Nu e nimeni darnic cu un drive-test ?
at.filimon is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -