Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 06-10-12, 13:28   #1
Klado
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 0
Default Sfat achizitionare Mitsubishi Lancer 2.0 TDI !!!

Am gasit un model deosebit pe autovit care mi-a atras atentia si care ma face sa ma gandesc serios la achizitionarea lui. respectiv acesta http://www.***********/mitsubishi-lancer-C26191352.html

Intrebarea este urmatoarea : Cat de fiabil este acest motor de pe Lance? din cate am inteles este acelasi ca pe leon si passat.
Ca aspect masina este de nota 10, daca km sunt reali nici nu cred ca voi mai sta pe ganduri ( cu toate ca ma indoiesc ca are doar 60.000 km)
Cineva care ma poate ajuta cu ceva informatii despre fiabilitatea si costurile de intretinere ale acestui model?

Daca ar fi sa compar golf V 1.9 tdi cu Lancer de 2.0 tdi care ar fi alegerea mai REZONABILA?
Klado is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -