Quote:
Originally Posted by vesa
care ar fi alegerea cea mai buna referitor la cam aceleaasi optiuni ,km etc?
|
si eu am avut tot optiunile astea 2... si am ales fara sa clipesc focusu,datorita confortului,costului de intretinere , stabilitate,aspect.
Is multumit de focus , il am de mai bine de 2 luni ,am facut 2000km cu el si s-a comportat excelent! consum mixt 5.4 ,bineinteles ca de cand a dat zapada consumul a crescut ...