a zis cineva de pe-aici ca daca pot sa fac pe cineva sa cumpere masina in germania o aduc mai ieftin. faza e ca am niste verisoare pe acolo si as putea sa le dau lor banii si eu numa sa ma duc sa iau masina. ca asa a zis un tip ca cik nush sunt taxe mai mici sau ma rog nu prea am inteles care e faza... e vreo chestie de-asta? sau nici sa nu ma mai chinui cu germania si sa gasesc ceva de pe-aici?
gasisem ceva interesant (
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/26139-vand-peugeot-206-show-car.html) da nush dc se merita sa iau ceva de genu. sau oare am ce sa iau nou pe la 5-10000?
o sa bag si p forum asta poate mai apar niste detalii.