Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-10, 11:24   #16
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Masina de oras Low Cost

citroen c1 ? pentru masina mica si economica de oras
Spark is offline   Reply With Quote
Old 03-01-11, 22:31   #17
yahooo

Stage 2
 
yahooo's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 48
Default Re: Masina de oras Low Cost

nu stiu ce sa zic ...motorul ala de 1.0 nu m-a impresionat cu nimic si nici masina. Am mers cu un Peugeot 107 care este aceeasi marie cu alta palarie si nu m-a incantat deloc.

Stiu ca par cam mofturos insa asa este cand ai un buget limitat si nu vrei sa faci experimente.


Decat c1 mai de graba un c2 sau c3 de 1.2 sau 1.4HDI
yahooo is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 21:43   #18
Alex23

Stage 5
 
Alex23's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 437
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Masina de oras Low Cost

eu zic sa lasi fiat,citroen.peugeot si alte plasticari...... un ford ka este za best! eu am una de 3 ani si a luat decat benzina si ulei si mai multe avantaje cum ar fi distributie pe lant, motor 1.3, poate la banii astia cumperi una si cu A/C.....
Alex23 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 19:18   #19
yahooo

Stage 2
 
yahooo's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 48
Default Re: Masina de oras Low Cost

ka este prea mic...am studiat mutl si bine varianta asta plus ca motorul ala de 1.3 65hp este destul de vechi ca si conceptie si cam puturos pentru cilindreea care o are.
yahooo is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -