Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-06, 12:04   #1
adrianwow
Membru RACING TEAM

Stage 1
 
adrianwow's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 22
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
Default achizitionez opel calibra turbo !!!

imi cumpar opel calibra turbo si vreau sa stiu ce parere aveti despre aceasta masina?
adrianwow is offline   Reply With Quote
Old 28-06-06, 14:13   #2
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: achizitionez opel calibra turbo !!!

Am un opel calibra turbo si sunt foarte multumit de masina.
Am luat masina de la un bun prieten- Radu care a investit multi bani si suflet in masina.
Cand am luat masina am completat cate ceva la ce a facut el si am avut rezultate remarcabile- merg cu presiune relativ mica si masina a batut masini foarte tari si mult mai scumpe.
Daca ai grija de ea si ii oferi ce are nevoie(cu conditia ca masina sa fie relativ ok la cumparare) iti spun ca nu vei fii dezamagit.
Daca vrei ne putem intalni- eu sunt din Bucuresti - si iti pot prezenta niste oameni care te pot ajuta cu anumite sfaturi.
Felicitari pentru noua achizitie.
__________________
C 20 Let - Turbo POwer
maryo is offline   Reply With Quote
Old 28-06-06, 15:46   #3
adrianwow
Membru RACING TEAM

Stage 1
 
adrianwow's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 22
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
Default Re: achizitionez opel calibra turbo !!!

merci mario,am vb cu andrei uga fiind bun prieten cu un prieten de al lui cristi(racing-team)si stie masina dar a spus ca mai trebuie investiti bani in ea.eu sunt optimist de fel si sper sa ma bucur de ea.as vrea sa mai bag in ea 1500-2000 si sper sa iasa ceva frumos.eu imi doresc o masina care sa fuga!!!mai multi prieteni mi-au dat sfatul asta.traiasca L E T
adrianwow is offline   Reply With Quote
Old 29-06-06, 09:18   #4
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: achizitionez opel calibra turbo !!!

Pai poate ne vedem la o tura sa te conving definitiv.Stiu cine esti din auzite-am vorbit cu baietii la OMV- masina de care stiai tu s-a vandut- eu zic ca merita luata mai ales ca ramanea"in familie"
maryo is offline   Reply With Quote
Old 29-06-06, 18:04   #5
adrianwow
Membru RACING TEAM

Stage 1
 
adrianwow's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 22
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
Default Re: achizitionez opel calibra turbo !!!

sal.ti-as fi recunoscator sa ma dai si pe mine o tura cu a ta sa vad cum trage o calibra pusa la punct.am vb cu baiatul care o are dar nu prea e de acord sa ii mai fac autenticitate asa ca m-a cam pus pe ganduri!!!
te rog totusi daca mai auzi vreo varianta de calibra turbo sa ma anunti si ep mine
ps.poate ne intalnim intr-o seara pe la pescarus.sal.
adrianwow is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -