Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-09-06, 10:10   #31
Dj_Sotty

Stage 4
 
Dj_Sotty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 235
Default Re: Help me pick !

bafta tata!

wtcvictim nu`ti convine ca nu`mi place Merecdesu sau kare`i baiu de tot comentezi aici ??? Nu te mai baga in seama aiurea!Da`i un sfat la baiat daca vrei, daca nu taci!
__________________
www.chromefelgen.de
Dj_Sotty is offline  
Old 18-09-06, 10:14   #32
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Help me pick !

Quote:
Originally Posted by Dj_Sotty View Post
bafta tata!

wtcvictim nu`ti convine ca nu`mi place Merecdesu sau kare`i baiu de tot comentezi aici ??? Nu te mai baga in seama aiurea!Da`i un sfat la baiat daca vrei, daca nu taci!
Nu am nimic cu gusturile tale dar cand vad ca zici ca Mercedes inseamna bani aruncati in vant, sau costa nu stiu cat intretinerea lor... te rog sa vii cu detalii concrete ca asa pot sa zici si eu ca masina X e vai si amar.
__________________
Bogdan_mb is offline  
Old 19-09-06, 19:29   #33
Dj_Sotty

Stage 4
 
Dj_Sotty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 235
Default Re: Help me pick !

zi ce vrei . . . dam cu pareri aici nu cu bolovani!!!
V`aud cu atata mercedes pe toti !!! Si akuma traiti in visu` ala de dupa `89 cand zareai un mertzan si paralizai! Or trecut vremurile alea !!! si mie imi pare rau sa nu crezi ca nu! dar din 2000 de cand i`or luat americanii pe mercedes is cam pe spate!!! Sincer !! respect tot mertzanu care`i mai veki de 2000 dar restu` . .. pacat de CLS ca l`au skos ei !!! I`ar sta bine cu motor de Audi!! Ar fi perfect!!! Si cam atat despre mercedes!!!
Dj_Sotty is offline  
Old 22-09-06, 03:38   #34
XelleX

Stage 3
 
XelleX's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 158
Member of:
[VW]
Default Re: Help me pick !

Lasati fratilor disputele, ca sunt destule pe fiecare thread.
Ontopic, omule... parca ziceai 30 de mii... japoneza.... sport. Cum ai ajuns la Q7 si la noul X5 ca e tare mare distanta...
__________________

proiectul meu - www.vw1303s.com
XelleX is offline  
Old 22-09-06, 05:29   #35
IV3RSON

Stage 2
 
IV3RSON's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 44
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re: Help me pick !

...stiu ca e mare distanta...dar nu sunt genu care cumpara azi o masina...si peste 2 saptamani o vinde...vreau ceva si de viitor...si nu prea am gasit nici o japoneza pe gustul meu. voiam o masina sport dar si eleganta in acelasi timp. gen CL500...numai ca urasc cutiile automate...si q7 imi place la nebunie...mare...agresiv...si x5-ul pare interesant...astept sal pot vedea cu ochii mei in realitate...oricum masina o voi cumpara prin ianuarie-februarie...sper sa mai strang bani pana atunci...si sa gasesc si alte variante :P multumesc la toti pt ajutorul dat pana acum si keep up the good work! daca nu imi iau masina acum asta nu inseamna ca topicul e inchis...mai astept propuneri ce nau mai fost..pareri...etc...
IV3RSON is offline  
Old 25-09-06, 22:01   #36
Dj_Sotty

Stage 4
 
Dj_Sotty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 235
Default Re: Help me pick !

sa nu`ti iei ceva Scania V8 pana atunci !!! Are 500 cp !@
Dj_Sotty is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -