Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-06-18, 09:11   #1
cbogdan1

Stock
 
Join Date: Jun 2018
Posts: 1
Default Probleme modificare interior Nissan Almera

Buna ziua !

In primul rand scuze daca am postat in categoria greșită, dar nu am găsit alt loc pentru a posta problemele mele.

Deci sa incepem.
Problema mea sta in felul următor . Am un Nissan Almera și m-am cam plictisit de bordul "old school" și as vrea sa ii pun un sistem multimedia. Problema sta in felul următor, după cum vedeți în imagine, clima e legata la display-ul vechi împreună cu casetofonul și as vrea sa știu dacă aș putea să o separar și să îi pun butoane separat (after market) in care sa îmi afișeze temperatura și funcțiile climei. Pe display îmi mai afișează și detaliile despre mașină, gen Cati km mai am de parcurs cu motorina din rezervor, cat am facut de la ultima resetare, radio, și încă câteva date. As vrea sa știu dacă se poate face cumva sa îmi pun sistem multimedia.si a doua întrebare este: pot sa îmi schimb ceasurile din bord cu ceasuri digitale? Mulțumesc
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	received_1621046051273671.jpeg
Views:	59
Size:	250.1 KB
ID:	3201920  
cbogdan1 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -