Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 22-12-14, 17:43   #1
eddy_eduard63

Stage 2
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 34
Default Probleme passat b5

Salut tuturor am si eu un volkswagen passat b5(1999) 1.8 benzina si de la un timp de vreme imi face probleme adica cand o accelerez se simt intreruperi repetate si pe benzina si pe gpl si nu stiu ce ar putea sa aiba.mentionez ca si turometrul are o mica deviatie insa foarte mica
eddy_eduard63 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-14, 10:59   #2
omaigadlol

Stage 3
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 138
Default Re: Probleme passat b5

Ai verificat/schimbat bujii, bobine, filtru aer? ai facut o diagnoza? daca ai drum prin Craiova, te ajut cu diagnoza gratis.
omaigadlol is offline   Reply With Quote
Old 23-12-14, 14:04   #3
eddy_eduard63

Stage 2
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 34
Default Re: Probleme passat b5

Quote:
Originally Posted by omaigadlol View Post
Ai verificat/schimbat bujii, bobine, filtru aer? ai facut o diagnoza? daca ai drum prin Craiova, te ajut cu diagnoza gratis.
Am schimbat si bujiile si filtrul de aer ,lasa-mi un nr te telefon sa te pot contacta ca am drum zilele astea prin Craiova
eddy_eduard63 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -