Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-07, 17:34   #1
silentBMW

Stage 3
 
silentBMW's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 133
Unhappy angel-eyes sau faruri complete petru e46 coupe 2003?

am un bmw 316ti coupe din 2003 si as dori sa imi pun angel...pe unde am fost mi-au spus ca nu se baga ca este prea complicat pt ca trebuie sa imi deslipeasca farurile ca sunt foarte bine lipite...si nu vor sa se riste sa le dezlipeasca pt ca le pot sparge...unde sa merg???toata lumea imi spune acelasi lucru...ma intreaba ca ce masina ai si cand aud imi spun ca nu ca sunt lipite farurile si nu se risca...CE SA FAC???
silentBMW is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 19:14   #2
geti

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,121
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: am o problema!

Nu prea vei mai avea aceesi calitate a luminilor si nici a farului,se va aburi daca nu e bine lipit.Sfatul meu este simplu,cauta faruri cu angel eyes ptr BMW ul tau.
geti is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:03   #3
silentBMW

Stage 3
 
silentBMW's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 133
Default Re: am o problema!

da ma gandeam si la asta...dar nu exista faruri pr bmwul meu cu angel eyes...am cautat farurile inainte de a ajunge la optiunea asta...si am ramas cu buza umflata..asa cum cred ca voi ramane si acum
silentBMW is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:41   #4
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: am o problema!

Gasesti faruri Angel eyes la tipul tau,trebuie doar sa cauti.
turbojack is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -