Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-11, 17:05   #1
JustRay

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 2
Default Am pierdut acetele de la masina

Salut tuturor am facut o prostie mai mare decat mine.
Am pierdut actele de la un Opel Vectra B din 1999.Masina este inmatriculata in Spania si este in Romania.Ma costa 1000 de euro ca sa o pot trece de granite pana in Spania.Daca exista o modalitate sa le pot face in Romania. Am aflat ca daca fac un act de vanzare cumparare si cel care o cumpara poate sa scoata din nou actele insa nu sunt sigur.Daca exista o metoda sa scot actele fara sa o duc iar in Spania,va raman inadorat.Multumes.
JustRay is offline   Reply With Quote
Old 09-12-11, 08:33   #2
Daniel_DRV
4Tuning International Member


Stage 5
 
Daniel_DRV's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,672
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[4Rally]
Default Re: Am pierdut acetele de la masina

Nu merge, ptr înmatriculare îţi trebuiesc actele maşinii plus contractul de vânzare-cumpărare de la proprietarul din acte....

încearcă să vb la poliţie să le dai furate / pierdute ca să îţi dea o dovadă/ ceva.

succes cu rezolvarea....
__________________

Powered by
" UN ANONIM CELEBRU "
Daniel_DRV is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -