Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-06, 15:27   #1
maryus_soryn@yahoo.com

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1
Default Caut carte tehnica,sau info partea electrica pt. Astra mk1 TD intercooler...

am un opel astra din 92 turbo diesel cu intercooler si as avea nevoie de o carte tehnica in care sa am si partea electrica si mecanica ...ma poate ajuta cineva ? va rog!!!!
maryus_soryn@yahoo.com is offline   Reply With Quote
Old 25-09-06, 17:56   #2
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: am nevoie de ajutor!!!!!

"am nevoie de ajutor!!!!! "....BLEAH....Obisnuieste-te sa arunci oprivire pe topicurile sticky din fiecare sectiune,cum ar fi asta, si incearca sa nu pierzi nici timpul tau nici al altora ,fiind baiat inteligent si cautand mai intai aici,asa cum e normal.
Era sa-ti sara nevasta-mea in ajutor,credea ca ai vreo problema culinara ,cand a vazut titlul...si io m-am gandit ca ti s-a taiat vreo maioneza,ceva,si invitatii asteapta la masa...
Deci INAINTE de a deschide un topic,da un search si vezi daca a mai fost tratat inainte si ce raspunsuri s-au primit
Succes,
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.

Last edited by lascarica; 25-09-06 at 18:00.
lascarica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -