Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 06-08-06, 20:02   #1
o_kh3

Stage 5
 
o_kh3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,663
Member of:
[VW]
Default recomandare toba sport/filtru sport

salut ...
cam cati cai scot daca elimin de pe o solenza: catalizatorul si intermediara iar in loc de toba normala bag una sport.... as vrea daca se poate o recomandare pt un filtru sport si o toba sport si un pret.... intentionez sa schimb motorul de pe solenza cu un motor de r 19 90 cp pe viitor


ms o zi buna
o_kh3 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-06, 23:33   #2
tarnafes

Stage 5
 
tarnafes's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,049
Member of:
[Nissan]
Default Re: recomandare toba sport/filtru sport

Parerea mea ca scotand catalizatorul nu rezolvi mare lucru,dar cu o evacuare buna borla sau remus scoti cam 4 cai in plus.Mai recomandat este sa pui un catalizator sport,mai castigi 2 3 cai si scoti si un sunet frumos.

Last edited by tarnafes; 06-08-06 at 23:37.
tarnafes is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 16:18   #3
Maske

Stage 5
 
Maske's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 490
Default Re: recomandare toba sport/filtru sport

sal sunt nou aici .am scos si eu catalizatotul afara si consuma cam mult pe urma
Maske is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 19:59   #4
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: recomandare toba sport/filtru sport

sincer ... mai bine lashi catalizatoru ... asa .... si pui o toba sport .. si tzava dupa catalizator .. si vezi k o sai bataie de cap cu filtru
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -