Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-09, 20:24   #1
ionutzml

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1
Default poate cineva sa ma ajute?

am un vw bora 1.9 tdi din 2001 si de vreo luna imi baga caldura mai tare doar cand o turez,iar cand o las neturata aerul este mai rece. sunt si momente in care merge dar foarte rare. am schimbat pompa de apa,radiator de incalzire,termostat,sonda de temperatura,am curatat furtunele pe care intra antigelul in radiatorul de incalzire,freonul in instalatie.........o gramada de bani,timp si nervi fara nici un rezultat .climatronicul nu da nici o eroare,motorasele toate functioneaza( au fost verificate cand s-a dat bordul jos pt radiatorul de incalzire), si nu mai stiu ce sa ii fac,poate are careva vreo idee si ma ajuta .va multumesc

Nota Mod: Ar trebui intai sa te ajuti..singur,incercand sa citesti ceea ce erai obligat INAINTE de a posta > R E G U L A : - Numai TITLURI SUGESTIVE ,NU-"help" sau "sfat" sau altele asemenea ! (click)

Last edited by lascarica; 02-12-09 at 23:35.
ionutzml is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -