Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-06, 13:57   #1
ursuletz_cabrio

Stage 5
 
ursuletz_cabrio's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 583
Default Caut Material Pentru Reconditionare Soft Top

Salut Am Un Urs Cabrio Cu Acoperisul Crapat Pe Alocuri Vreau Sa Il Reconditionez Am Nevoie De Mateial Si Nu Gasesc...stie Cineva A Mai Facut Cineva Asta?unde Gasesc Material Ce Fel De Material Imi Trebuie?
ursuletz_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 15:15   #2
Iulixxx

Stage 4
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 260
Default Re: Caut Material Pentru Reconditionare Soft Top

am un prieten e tapiser bun...a facut o gramada de seria 7 si de s-klassuri.Face si capitonaje pt cabrio.Daca esti interesat si vrei o lucrare de calitate suna-ma 0721371366.garantam pt lucrare.
Iulixxx is offline   Reply With Quote
Old 13-06-06, 15:46   #3
ursuletz_cabrio

Stage 5
 
ursuletz_cabrio's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 583
Default Re: Caut Material Pentru Reconditionare Soft Top

tapiter am eu si sabloanele ca a mai fost facut o data cu material nasol tocmai d-aia s-a stricat...se intarea la fiecare ploaie si s-a crapat.un nr de tel ceva?
ursuletz_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 10:29   #4
y0y0_20

Stock
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5
Default Re: Caut Material Pentru Reconditionare Soft Top

salut am observat ca topicul este vechi dar in caz ca mai este valabila oferta lui Iulixxx pentru reconditionari soft top E30 cabrio il rog si eu sa ma contacteze ori aici ori 0728075772. am si eu nevoie de ajutor sau informatii pentru soft top E30 325 1986. mersi
y0y0_20 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -