Re: Audi planueste sa isi extinda gama de modele la 40, pana in 2015
ce ar trebui sa faca dupa mine:
-restilizare totala q7, nu mai vreau aspect de placinta
-adio q5, sau macar sa fie ceva gen GLK
-nici nu m-as gandi la q3
-un A1, mic, de oras, special gandit pentru femei, nu mai mare ca un pejo 107, dar mai confortabil si mai frumos. cum sunt multe femei cu bani, nu ar fi o problema un pret putin mai mare
-a4 mai redus ca dimensiuni, deja ultimul model e prea mare, modelul 2002 de ex fiind ideal
-oferta pentru un a3 mai atractiva si motorizari mai mici pentru el, gen 1.4, 1.6 dar de generatie noua. a3 e o masian superba, dar scumpa pentru clasa ei
si ar mai fi idei, dar asa mi=as placea mie sa vad audi
|