Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-08, 16:43   #106
Maroo

Stage 5
 
Maroo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 915
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

doamneeeeee ce tomberonnn hidos =))) scz dar nu m-am putut abtine parca mai interesanta ar fi fost o berlina (1310) cu dotarile si motorizarea acestui cadavru ordinar )
Maroo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 16:58   #107
IuLiaNo

Stage 5
 
IuLiaNo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 853
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

In mare arata destul de bn...dar au stricat-o rau cu spatele ala ...e chiar oribil
IuLiaNo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 17:02   #108
sandrin

Stage 5
 
sandrin's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,303
Member of:
[SEAT]
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

e bine ca dacia vine si cu un hatcback de data asta, interiorul de pe logan cu mici modificari la aeratoare, volan, dar in 2 culori, fetele de usi sunt reusite, imbinarile dintre caroserie sunt mult mai bune realizate ca la logan, insa spatele lasa mult de dorit ...
__________________

Old : Cordoba 6l Cupra look
New project soon
sandrin is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 18:12   #109
akagiovanni

Stage 1
 
akagiovanni's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 13
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

nu-mi place nici asta cum nu mi-a placut nici loganul,dar daca fata de logan are parti mai bune inseamna un pas inainte! cu a spus si EaGle, poate ajunge si Dacia undeva sus...si cine stie, poate ne luam si noi cate una
akagiovanni is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 18:16   #110
mihailazar92

Stage 1
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 11
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

super...imi place...o garda la sol mai mica si roti mai late...variante de tunning exista:X...frumos....pt o dacie...:-j
mihailazar92 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 18:38   #111
Wr3tch

Stock
 
Wr3tch's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 6
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

am vazut 2-3 d`astea cu nr de probe pe la merisani arges ... fugeau de rupeau
Wr3tch is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 18:50   #112
Cocaina

Stage 2
 
Cocaina's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 35
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

deci ce sa zic si io masina e din punct de vedere al aspectului calumea si cred ca o sa bata loganu' la cur a si ink ceva or sa fie dastea pe taxi garla.... numa bine
Cocaina is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 19:26   #113
Cypos

Stage 5
 
Cypos's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 565
Member of:
[DACIA]
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

mah deci vad aici numai comentarii contra....ce draq mah nu suntetzi romani...daca nu facea pasul asta cu Renault se alegea praful de DACIA noastra ...se fabrica la nesfarsit vechea NOVA restilizata si in plus acu pe langa LOGAn a aparut si SANDERO ,poate or sa faca si un 4x4 ...or sa se extinda! Eu personal ma bucur pentru ca vad ca o sa ajungem in rand cu marcile occidentale,ce vretzi si voi acuma ...Mercedes... poate or sa faca vreo limuzin in vreo 2-3 ani...Le urez succes celor de la DACIA ,mie chiar imi place si LOGAN si SANDERO
Cypos is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 19:48   #114
Chitzi STI

Stage 1
 
Chitzi STI's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 17
Member of:
[DACIA]
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

frumoasa
Chitzi STI is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 20:17   #115
alicee

Stage 3
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 124
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

Quote:
Originally Posted by boy_wonder View Post
din ce observ eu, cele 3 masini sunt pe benzina..
apropo, sandero nu va primi si motorul de 1.6 16V..
nu va primi deocamdata. in maxim 6-7 luni vom avea si 1.6 16v
alicee is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 20:34   #116
NoNo

Stage 3
 
NoNo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 92
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

seamana cu renault clio (model nou) la fatza....da e fain asa
NoNo is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 20:44   #117
sandueugeniu
VW Driver

Stage 4
 
sandueugeniu's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 281
Member of:
[VW]
[Street 4 Cars]
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

E urita cu draci ca si cotetul ala de logan.Mare lucru nu au schimbat la intarior decit forma bordului.Sigala de pe bot nu ii lipseste asta este noua emblema dacia .
sandueugeniu is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 21:01   #118
Baraki

Stage 1
 
Baraki's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 11
Exclamation Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

Ma ce penali sunt unii pe aici.

Cotetz si alte bascalii.. ce dume de 2 lei.

Pt aia care spun ca e mai naspa ca loganul si ca e urata cu spume: Stim baiatu` ca ti-ai luat Logan si acuma iti dai cu tesla in outze ca nu ai mai asteptam un pic.

Pentru aia care vorbesc urat si de Logan si de Sandero,sa fiti sanatosi, ramaneti voi acolo sus ca oamenii "de la Romania" sunt multumiti si cu Sandero care arata mai bine ca loganul si tinde spre mai bine !

Unu vroia ceva pe la "treispe-paispe" mii de coco.
Daca ai bani nu te leaga nimeni de calorifer daca nu iei DACIA, mergi cu Domnu` !

Mi se pare mie sau Loganul il faceau toti vapor si ca nu poate fi facut tunning la frigider? Si baietii destepti cu imaginatie au facut! si asa se va intampla si in cazul de fata!




ps: Mai era unu cu alocatia pe la inceput. Tu esti `al mai penal intre toti.
Baraki is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 21:13   #119
sly_waz

Stage 3
 
sly_waz's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 161
Member of:
[DACIA]
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

super tare masinuta
sly_waz is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 21:17   #120
Vj_AlecS

Stage 5
 
Vj_AlecS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 917
Member of:
[Fiat]
Default Re: EXCLUSIV Dacia SANDERO - poze interior, motor si 3 variante de culoare in ROMANIA

Quote:
Originally Posted by VaKe View Post
ce urat e...un alt ou pe soselele noastre, nu era de ajuns ca aveam C3, Matiz si alte cele...mai trebuia una...sa o conduceti cu placere...ca eu nu vreau asa ceva...
Apropo de garda la sol...sa o lase asa..ca mai pune omu ceva si cara...ca si cu Loganu...ah si..poate o da germanii si pe asta cu cracii in sus sa vezi ce rad...hai SANDERO
se putea sa nu vb si mitica...bine ca e mai frumos asipiratoru tau de 24cp
Vj_AlecS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -