Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-07, 15:26   #136
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Doamne cat de mult ma bucur k mai este cineva pe forumul asta care totusi ... vede Hyundai Coupe k o masina urata ...Oameni buni uitativa si voi la Coupeu ala vechi ...nu vi se pare k masina seamana oleak cu laptele si orezu din farfurie cand il mestecatzi ...
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 17:08   #137
vlad_aaaaaa6

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 33
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

io nu-s deacord cu nici unu..cred k fiecare masina e frumoasa..in felul ei..plus..fiecare marca incearca sa realizeze ceva nou..ceva ce nu s-a mai vazut..sa scoata si ei bani din ceva..acuma..romanii...k zici k ei au pus coada la pruna..se apuca sa comenteze de mercedes..de audi...de bmw...de renault..etc etc..si ei...au o amarata de dacie..care a scos cam aceeasi masina..dak stai sa te gandesti, timp de 30 de ani..si aia copiata de la renault..shi acuma..
dupa atatia ani..au vandut si masina aia..la francezi..k lor nu le trebe..sfatu meu e urmatorul..cand o sa faceti voi o masina cum fac cei de la audi..mercedes..plm..sa se vanda in sute de exemplare si sa fie apreciata de lumea intreaga(nu numa de romani) atunci sa ii comentati pe altii..pana atunci..mai trece un mileniu)))))))
vlad_aaaaaa6 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 17:21   #138
zorro6299


Stage 5
 
zorro6299's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 674
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

..bravo Vlad..esti tare..asa e frate..fiecare incearca sa scoata cate ceva nemaivazut pana acum..doar ca la unii le iese cate ceva.....greu de "inghitit " pe piatza..iar cu romanul nu te pui..lui pe la 15 ani nu i mai place nici de " masa" care l o fcaut..intelegi..deci e destul de dificil sa multumesti atatea gusturi..cat mai "rafinate"..care le doare stomacu de foame dar..le crapu capu de ideei si comentarii....nici nu stiu cum se tine o cheie in mana..dar sunt si mecanici..nu au permis..dar ei "asa ar merge" asa ar face...etc..deci....nu i bine s ati pui mintea chiar cu oricine de pe "aici" de pe forum....nici cu mine..desigur ))) noroace....pana acum doar parerea ta..m a impresionat..si ai doar 17 anisori...?? frate....... !!!!!!!!!!!!!!... ))
zorro6299 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 18:27   #139
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Discutiile despre 206 sedan, si fabia si clio sincer nu isi au locul in threadul acesta... sincer, nu am citit tot threadul sa vad daca mai este vreo discutie legata de ideea mea, dar categoric cea mai urata masina a momentului LOGAN MCV...catastrofa...fabia e bijuterie in comparatie...si iar o masina super-urata...ce pe mine m-a privit in sens ca am modelul predecesor: VOLKSWAGEN CRAFTER(noul LT)...jale...

Last edited by Korne; 01-07-07 at 18:30.
Korne is offline   Reply With Quote
Old 01-07-07, 18:29   #140
ameer

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 271
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Quote:
Originally Posted by vlad_aaaaaa6 View Post
io nu-s deacord cu nici unu..cred k fiecare masina e frumoasa..in felul ei..plus..fiecare marca incearca sa realizeze ceva nou..ceva ce nu s-a mai vazut..sa scoata si ei bani din ceva..acuma..romanii...k zici k ei au pus coada la pruna..se apuca sa comenteze de mercedes..de audi...de bmw...de renault..etc etc..si ei...au o amarata de dacie..care a scos cam aceeasi masina..dak stai sa te gandesti, timp de 30 de ani..si aia copiata de la renault..shi acuma..
dupa atatia ani..au vandut si masina aia..la francezi..k lor nu le trebe..sfatu meu e urmatorul..cand o sa faceti voi o masina cum fac cei de la audi..mercedes..plm..sa se vanda in sute de exemplare si sa fie apreciata de lumea intreaga(nu numa de romani) atunci sa ii comentati pe altii..pana atunci..mai trece un mileniu)))))))

Nu toti de aici au o amarata de dacie, si faptul ca e bmw sau audi sau orice altceva nu inseamna ca arata bine. Sunt chestii de gust, cum discuti ca iti place tricoul x sau y sau gagica x sau y asa discuti si despre masini. Nu vad nici o problema in a discuta estetica unei masini. Postul tau nu are nici o legatura cu ce se discuta aici.
ameer is offline   Reply With Quote
Old 02-07-07, 16:25   #141
skat

Stage 2
 
skat's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 44
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

uitati o masina urata
skat is offline   Reply With Quote
Old 03-07-07, 02:42   #142
Urban per4mance


Stage 5
 
Urban per4mance's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 310
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

ha ha!!!!!Senator!!!! fatza este discutabila dar mie mi-a plcut spatele la mashina asta....tipic american sau cel putin asa o vad eu.. La Ford K ma gandeam si eu zilele trecute,am mai vazut un Daihatsu coupe...urat rau!!!Nissan primerra!? cu "complimentele" de mai sus...urat baietzi...datzi-va e-mailuri etc nu p topic k nu intereseaza p nimeni cred apelative noi..
Urban per4mance is offline   Reply With Quote
Old 03-07-07, 04:43   #143
FIGHET

Stage 5
 
FIGHET's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,554
Member of:
[Opel]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Ce Sa Zic Nu Mi Se Pare Chiar Asa Urata Masina Asta Acum Fiecare Cu Gusturile Lui
FIGHET is offline   Reply With Quote
Old 03-07-07, 10:34   #144
vlad_aaaaaa6

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 33
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Quote:
Originally Posted by ameer View Post
Nu toti de aici au o amarata de dacie, si faptul ca e bmw sau audi sau orice altceva nu inseamna ca arata bine. Sunt chestii de gust, cum discuti ca iti place tricoul x sau y sau gagica x sau y asa discuti si despre masini. Nu vad nici o problema in a discuta estetica unei masini. Postul tau nu are nici o legatura cu ce se discuta aici.
vorbesti de gust si tu nu stii sa asortezi o pereche de ciorapi cu pantofii din picioare..hai mah..ai ajuns sa vb despre o masina ca despre o gagica..si tu esti g.a...y
vlad_aaaaaa6 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-07, 10:37   #145
vlad_aaaaaa6

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 33
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

fiecare masina apartine unei clase..si fiecare masina se adreseaza unei anumite categorii de persoane.. e normal k la unu de 150kg sa nu-i placa un matiz..la urma urmei..nici nu intra in el..
vlad_aaaaaa6 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-07, 11:17   #146
300zxtt

Stage 5
 
300zxtt's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,952
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Quote:
Originally Posted by Urban per4mance View Post
ha ha!!!!!Senator!!!! fatza este discutabila dar mie mi-a plcut spatele la mashina asta....tipic american sau cel putin asa o vad eu.. La Ford K ma gandeam si eu zilele trecute,am mai vazut un Daihatsu coupe...urat rau!!!Nissan primerra!? cu "complimentele" de mai sus...urat baietzi...datzi-va e-mailuri etc nu p topic k nu intereseaza p nimeni cred apelative noi..
n u e senator,e scorpio....si la timpul lansarii era chiar impozanta,urata nu o vad
300zxtt is offline   Reply With Quote
Old 04-07-07, 02:10   #147
skat

Stage 2
 
skat's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 44
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

modelul acesta de scorpio era intr`o revista auto care impreuna cu fiat multipla, ssang young, ford k si inca vreo 2 erau declarate cele mai urate masini
skat is offline   Reply With Quote
Old 04-07-07, 03:14   #148
Urban per4mance


Stage 5
 
Urban per4mance's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 310
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Se poate nu zic nu,sa fie Scorpio,mi-e-mi aducea a Senator dar d cand nu am mai vazut una... nu cred ca as cumpara una,dar daca nu as avea d ales m-as da si cu ea,am avut masina stricata in iarna si m-am dat o sapt cu dacia unui prieten care era varza..asta e..aveam d alergat
Urban per4mance is offline   Reply With Quote
Old 04-07-07, 03:35   #149
ameer

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 271
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Quote:
Originally Posted by vlad_aaaaaa6 View Post
vorbesti de gust si tu nu stii sa asortezi o pereche de ciorapi cu pantofii din picioare..hai mah..ai ajuns sa vb despre o masina ca despre o gagica..si tu esti g.a...y
Da, nu are sens sa ma conversez cu tine. Era o figura de stil, nu vb despre o masina ca despre o gagica. Poate ti-e mai greu tie sa intelegi, cum se poate comenta despre orice, daca arata sau nu bine, se poate comenta si despre masini. Acum ti-e clar? Si iti mai spun odata nu toti de aici au logan, si mai ai tu ceva pana sa asortezi pantofi si sosete ca mine. Si daca tot vrei sa ajungi sa asortezi sosete cu pantofi ca mine, primul lucru pe care trebuie sa il inveti sa vorbesti civilizat. Cu asta inchei orice fel de dialog cu tine.

Last edited by ameer; 04-07-07 at 03:39.
ameer is offline   Reply With Quote
Old 04-07-07, 03:49   #150
Urban per4mance


Stage 5
 
Urban per4mance's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 310
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cea Mai Urata Masina A Momentului

Quote:
Originally Posted by vlad_aaaaaa6 View Post
vorbesti de gust si tu nu stii sa asortezi o pereche de ciorapi cu pantofii din picioare..hai mah..ai ajuns sa vb despre o masina ca despre o gagica..si tu esti g.a...y
Bah ce mi-sa acrit de "ciutani" d'astia d 16 ani care fac p interesantii p forum..poate aveti de jucat sotron sau prinselea prin fatza blocului si noi va retzinem...lasati parerile oamenilor in pace si daca va datzi cu parerea faceti-o cu respect ca nu-i nici piatza nici terenul de football nici coridorul scolii forumul asta!!!!Scuze pt off topic da' nu m-am putut abtine..
Urban per4mance is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -