Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-06, 17:58   #16
baloo_cs

Stage 4
 
baloo_cs's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default Re: Citroën C-Crosser

Destul de Simpatic...Arata mai mult a duba :P
baloo_cs is offline   Reply With Quote
Old 29-10-06, 23:57   #17
B.v.L

Stage 5
 
B.v.L's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 863
Member of:
[Fiat]
[MERCEDES]
Default Re: Citroën C-Crosser

asemanare mare cu peugeot 4007 .. si nici asta nu mi se pare prea reusita
B.v.L is offline   Reply With Quote
Old 31-10-06, 13:52   #18
sonik89

Stage 3
 
sonik89's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 149
Default Re: Citroën C-Crosser

Quote:
Originally Posted by Urban_Racing View Post
Zici ca au inebunit totzi cu SUV`urile astea shi nici utilitatea nu yo vad in fine magarie... shi e shi urat k puiu de magar. urasc suv`urile... deja astea sunt americanisme penibile
nu stiu din ce motive urasti tu suvurile da poate ghicesc 1 nu ai condus un suv sau nu itzi perimiti unu , cum zice vulpea care nu ajunge la struguri , " sunt acrii.. " mie mi s pare ca a ieshit mult mai bine ca si peugeot 4007 , cu el nu sunt de acord da asta chiar e frumos spatele parca trage un pic a Q7 , oricum e bine venit in competitia SUV - urilor
sonik89 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-06, 17:52   #19
br01tim

Stage 4
 
br01tim's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 245
Default Re: Citroën C-Crosser

adik peugeot 4007.parca asta mai arata a masina dar tot aceeasi problema cu motoarele!sa vedem de unde scot baietzii motoare competitive cat de cat.totusi sunt km debutanti pe piata asta,nu?eu asa stiu
br01tim is offline   Reply With Quote
Old 07-11-06, 18:21   #20
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Citroën C-Crosser

Quote:
Originally Posted by sonik89 View Post
nu stiu din ce motive urasti tu suvurile da poate ghicesc 1 nu ai condus un suv sau nu itzi perimiti unu , cum zice vulpea care nu ajunge la struguri , " sunt acrii.. " mie mi s pare ca a ieshit mult mai bine ca si peugeot 4007 , cu el nu sunt de acord da asta chiar e frumos spatele parca trage un pic a Q7 , oricum e bine venit in competitia SUV - urilor
K sa itzi raspund am condus nu numai unul shi poate ca da nu imi permit dar asha nici un supercar nu mi`l permit shi totushi nu le urasc nu !? vezi shi u k exemplu concret uitate in Romania cum sau inmultit mashinilie la anumite ore traficul e sufocant in orashele mai mari bine asta nu inseamna sa se faca numai tico c1 shi alte magarii deastea dar nici sa ne cocotzam totzi in tancuri
__________________

WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -