Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-10, 12:34   #16
mistreku

Stage 5
 
mistreku's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,239
Default Re: Ford Mustang Boss 302 s-a intors dupa o absenta de 40 de ani!

Quote:
Originally Posted by spiner View Post
a3ds Te-au adus astia pe forum sa critici parerile altora?

Te-a deranjat ca parerea mea e ca motorul e cam lafel cu un shelby?IN capu tau cum e logica?daca nu conduc un mustang inseamna ca nu trebuie sa am o parere sau cum?sau tre sa imi cumpar un ferrari enzo din gama masinilor scumpre sa pot comenta la un mustang de 60 000 euro ?sau cum?
Decat sa vi cu critici dastea sa te faci de ras mai bine lasama pe mine sa ma fac de ras cu o parere

Hai noroc.
teoretic n-are legatura cu ce conduci, dar sa zici de mustangul ala ca e "slab".. inseamna ca te-ai invatat tu cu niste stardarde mult mai inalte decat muritoru' de rand.. si probabil de aici si intreabarea lui a3ds, cred.

"..It's this kind of performance that has Ford looking to take down an unexpected target: The BMW M3. Ford had one on-hand at Laguna Seca Raceway during testing, and at the end of the day the 302 had beaten the M3's lap-time."

slab rau mustangul asta..

p.s. tu probabil erai ironic cu "lasama sa ma fac de ras cu o parere", dar sa stii ca iti iese..
mistreku is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 14:06   #17
spiner

Stage 3
 
spiner's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 124
Default Re: Ford Mustang Boss 302 s-a intors dupa o absenta de 40 de ani!

Voua va place sa acuzati mai subtil sau mai direct pe cineva.E foarte frumos ,dar daca ai fi citit primul meu post ai fi inteles ca eu ma refeream ca din moment ce are numele boss ma gandeam ca vine si cu o echipare mai puternica decat standard.Dar voi astia filozofii va ganditi sa criticati parerile altora in loc sa postati ce terbuie in topicul asta.

Cred ca e bine daca postati despre subiectul topicului nu despre ce postez eu,asa ca sa nu deviem de la subiect.Sa nu stricam forumu asta frumos
.
spiner is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 02:30   #18
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Ford Mustang Boss 302 s-a intors dupa o absenta de 40 de ani!

Quote:
Originally Posted by spiner View Post
Ce motor slabut are,ma asteptam la mai mult.
Parca mai frumos e shelby simplu .
(parerea mea doar,nu bat apropo la nimic)
Care a fost cea mai puternica masina cu care ai mers ? Si ce cuplu avea ?
Intreb de curiozitate .. sa vad daca stii ce inseamna 4 4 0 H P , 5 1 5 N M . FOARTE MULT . Mai ales de la un V8 ....

Masina asta arata de milioane .. i se potriveste numele BOSS .. BOSS-ul masinilor " cu muschi "



Da , sunt manelist si manelele ie viata mea
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -