Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-09, 08:38   #31
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: EXCLUSIV: Legendarul Raliu Gumball 3000 în detaliu

Quote:
Originally Posted by rimaru View Post
fratilor, asta e un "raliu" pentru cocalari. treziti-va!
Culmea, un user cu abia 2 posturi critica.
Omule, stii ce e de apreciat in tot "raliul" asta???
Ca oamenii stiu sa fie prieteni in ciuda averilor pe care le au! Stiu sa nu sufere de "ce masina jmekera am" si ce rabla ai tu! Stiu sa se distreze!
Ca e exclusiv pentru oamenii cu o stare financiara mai buna... asta e! Banuiesc ca asta e problema ta, nu?

Nu inteleg de unde pana unde comparatia cu cocalarii? Pana la urma ei nu se comporta la fel precum cocalarii nostri de Dorobanti.
Nu se dau in stamba pe strazi in timpul liber, ci in cadrul unei plimbari cu acelasi scop: distractia!

De altfel, s-a incercat un fel de Gumball al Romaniei acum un an, dar din pacate din anumite probleme nu s-a mai tinut... Vrei sa iti spun ca s-au inscris masini de toate sumele? Golf 2, Subaru WRX, Mitsu Evo 9, Logan MCV... este ca lumea era cocalara?

Ce? Trabi trip este un cocalarism?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-06-09, 00:52   #32
rimaru

Stock
 
rimaru's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 4
Default Re: EXCLUSIV: Legendarul Raliu Gumball 3000 în detaliu

am doar 2 posturi, dar urmaresc forumul de multi ani. tu ai multe, dar degeaba, numarul de posturi nu se traduce prin bun-gust. raliul asta e raiul cocalarilor, toti viseaza la el cum viseaza la un urs cu eleron(sau la un mustang cu leduri si jante pa 3546777). cat despre gumball-ul de romania, nu cumva e ala cu luciu si szolt? daca da, i rest my case.
cat despre gumball, pe fondator il cheama Maximillion, iar tu sustii ca e plin de stil

Last edited by rimaru; 10-06-09 at 01:00.
rimaru is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -