Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-09, 20:38   #16
bogg

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 576
Talking Re: Seat Ibiza SC Color Edition

Dragutza ... dar degeaba. O noua strategie de marketing, bla, bla, bla, aceleasi culori deja disponibile, bla, bla, bla, cu un alt nume, bla, bla, bla, cu un pret mai umflat, bla, bla, bla, cu 3 motoare disponibile, 2 pe benzina si 2 diesel(asta-i tare) bine ca nu o fac si pe asta in 49 de exemplare(sa fie masina unikt cu macsim talent)
Nu imi explic de ce masina imi aduce la design a Lamborghini Murcielago ...
bogg is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 21:34   #17
SnowMan

Stage 3
 
SnowMan's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 83
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Seat Ibiza SC Color Edition

este frumoasa...... mi-as dorii una pt prietena mea, doar ca sunt f f scumpe!
SnowMan is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 10:47   #18
getedoi

Stage 5
 
getedoi's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 695
Default Re: Seat Ibiza SC Color Edition

in sfarsit, au adaugat un pic de culoare. da' nu ma incanta cum au facut-o. de ce sa adaugam culorile la paleta existenta, cand putem face un ban in plus cu o editie speciala. in fine....asta este...
si lasati carcotelile pe tema motoarelor, ca sunt suficient de bune. 100 de cai pe o Ibiza ii mai mult decat bine.
__________________
8 MPG: not just mileage. An american tradition!

http://purauto.wordpress.com
http://getedoi.deviantart.com
http://kalumpu.myminicity.com
getedoi is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 11:17   #19
KillYourSelf

Stage 5
 
KillYourSelf's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 319
Default Re: Seat Ibiza SC Color Edition

arata super bn indiferent de culoare
KillYourSelf is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 11:19   #20
Ottaviano_m

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 251
Default Re: Seat Ibiza SC Color Edition

nici mie nu mi-a placut noua Ibiza de la un inceput, dar zic ca SC arata mult mia bine decat versiunea in 5 usi. Preturile sunt mai mult ca justificate, motorizarile par aceleasi dar ofera mai mult in termeni de emisii reduse, consum scazut si performante, toate in acelasi timp. In plus, este mai usoara datorita materialelor folosite pt rigidizare sasiului. Versiune motorizate 1,9 TDI se descurca mult mult mai bine decat ar putea parea in aparenta. Si cupra va sosi in vara, parca cu un 1,4 TSI de 180 CP.

inca ceva-Ibiza nu este deloc scumpa- decat relativ, in functie de venitul fiecaruia, pt ca raportat la piata un Fiat 500 ajunge la pretul unui Ibiza si este mult mult mult sub performantele acestuia din urma. In plus, este VW, nu Fiat, fara suparare.
Ottaviano_m is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 11:40   #21
robertinho
VW Driver

Stage 5
 
robertinho's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of:
[VW]
Default Re: Seat Ibiza SC Color Edition

...arata foarte bine iar motorizarile sunt ok pentru o masina de oras,e perfecta pentru trafic
robertinho is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -