Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov > Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 11-03-11, 15:57   #16
octizip
Accelarate Club Member

Stage 2
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 25
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Sedinte Foto

Daca scriai asta la inceput poate scuteam niste WOWuri...
Oricum, daca vrei sa-ti faci portofoliu mergi cu bicileta iarna pe viscol sa faci o poza... asa incep toti si asta inseamna 0 ...!
Sa nu mai vorbim ca amicul tau o sa trebuiasca din banii lui proprii si nu din sedinte foto, sa-si ia un blit, alt obiectiv si alte cele...
Detinerea unui aparat DSLR nu te face direct fotograf sau capabil sa ceri oricat de putini bani!
Altii care fac poze minunate nu cer nici un ban!
octizip is offline   Reply With Quote
Old 11-03-11, 23:41   #17
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Sedinte Foto

E o țară liberă, nu te obligă nimeni să îl contactezi să faci la el poze dacă nu îți convine ... Fiecare face cum crede și cum vrea. Și nu văd unde a zis el că îți ia echipamente din banii de pe ședințe foto ...
Bravo celor care fac poze minunate și nu i-au bani ... eu încă n-am dat de așa ceva.
Cipri10 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 00:18   #18
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Sedinte Foto

Inseamna ca nu ai cautat destul

Ca fapt divers, sunt MULTI care fac asta. Si nu numai in Bv. E vorba ca la noi e prea departe conceptul de bani pe poze. Mai ales la auto. Sfatul meu e sa-si faca mana si sa invete cum trebuie si ce trebuie si dupa, daca primeste laude si considera ca are DE CE sa ceara bani, sa faca asta. Si ti-o zic din proprie exp ca am facut poze pe mocca de muuult mai multe ori decat pe bani. Si ca am vrut eu dar si ca ... n-aveam cu cine
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 12-03-11, 08:48   #19
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Sedinte Foto

Mda se pare că tot nu s-a înțeles că face poze fără bani, recitiți ultimul post de pe pagina anterioară.
Cipri10 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -