Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau > Zona comerciala Buzau - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 09-01-09, 01:23   #1
keemo
Design Team Member

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,436
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
Default LOGtuning Buzau

Salutare , ma numesc George si sunt agent de vanzari in Buzau al companiei LOGtuning importatori exclusivi in Romania - KW, Weitec, LSD, FOX, In-pro, JMS, RH, Artec, dar si altele - Rieger, Hofele, Raid, K&N, Barracuda, Hella, Lumma, Mattig, Remus, Sebring, MS, JE Design, Kerscher, Hamann, Lorinser, Cobra, Brembo,OZ,ATS, ...

La cele mai multe preturile sunt egale cu cele din Germania.

Deci calitate la pretul corect.
Produsele se pot gasi pe www.logtuning.ro, www.KWsuspensions.ro, www.weitec.ro, www.LSDdoors.ro, www.racelook.de, www.fox.exhaust.de, dar mai sunt multe altele care nu apar pe site.
Daca aveti nevoie de jante , bodykituri , scaune ,chiptuning , evacuari , stopuri , faruri , suspensii , accesorii de interior , volane , schimbatoare , pedale , ceasuri , car audio-media etc etc si multe alte produse intrebati , si in cel mai scurt timp posibil am sa incerc sa raspund la toate intrebarile. Mai multe detalii la : 0762 649 907 , email : keemo_bz@yahoo.com , YM : derbedeu_bz , PM aici pe forum.
Am sa incerc , ca in fiecare zi sau odata la 2 zile , sa vin cu o oferta , super oferta la unul sau mai multe din produsele importate de noi.
__________________



I ♥ choppin'
keemo designs - gallery
e36318isdakargelb. w.i.p


Last edited by keemo; 09-01-09 at 01:25.
keemo is offline   Reply With Quote
Old 15-01-09, 15:19   #2
ungureanu cosmin

Stage 4
 
ungureanu cosmin's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 197
Member of:
[Opel]
Default Re: LOGtuning Buzau

sal,sper ca nu te superi dar ti am luat id de mess ptr eventuale intrebari in legatra cu produsele pecare le ai, cu respect
ungureanu cosmin is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -