Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi > Zona comerciala Iasi - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 02-09-09, 10:13   #1
bestautoshop

Stage 2
 
bestautoshop's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 32
Default Best Auto Shop - piese auto & uleiuri & filtre & accesorii

Am deschis nou in Iasi un magazin de elemente Tuning , body kit ,jante aliaj ,tapitare auto ,sound car & piese auto import - originale relatii la www.bestautoshop.ro sau ID-mess best_auto_shop sau la magazin pe str. CAnta nr 60 A la 300 m dupa moara de foc inspre iesirea din oras pe partea dreapta

http://bestautoshop.ro/index.php?rou...tegory&path=37
bestautoshop is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 13:44   #2
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

ai o gama variata de piese pt o gama variata de masini si vechi si mai noi ... foarte frumos
la alarma , faci si montarea ?
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 13:51   #3
bestautoshop

Stage 2
 
bestautoshop's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 32
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

daca vrei montezi la noi daca nu poti merge si in alta parte
inca nu sunt toate produsele puse pe sit dar daca vrei sa intrebi ceva anume piese sau altele poti contacta la ID-mess best_auto_shop sau 0232-251,922 sau 0746-950,750
bestautoshop is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 13:53   #4
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

jante de 13" ptr matiz / triple pentru matiz?
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 14:03   #5
bestautoshop

Stage 2
 
bestautoshop's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 32
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

pai jante pentru matiz este doar pe 14 daca vrei uite pret 292 ron ,339 ron,374 ron avem si mai scumpe dar banuesc ca nu vrei jantele sunt marca mak sau rc
delatii la :
E-mail best_auto_shop@yahoo.com
ID-mess best_auto_shop
Tel : 0746-950.750
0232-251.622
bestautoshop is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 14:04   #6
bestautoshop

Stage 2
 
bestautoshop's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 32
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Quote:
Originally Posted by skimpy View Post
jante de 13" ptr matiz / triple pentru matiz?
pai jante pentru matiz este doar pe 14 daca vrei uite pret 292 ron ,339 ron,374 ron avem si mai scumpe dar banuesc ca nu vrei jantele sunt marca mak sau rc
delatii la :
E-mail best_auto_shop@yahoo.com
ID-mess best_auto_shop
Tel : 0746-950.750
0232-251.622
bestautoshop is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 18:08   #7
D3m0N
Peugeot Driver

Stage 5
 
D3m0N's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 704
Member of:
[PEUGEOT]
[Toyota]
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

un uppp pt pretenu`
D3m0N is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 19:03   #8
METEORSHOP

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 113
Thumbs up Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Sunteti bineveniti.Chiar se simtea nevoia in Iasi a unui magazin specializat in tuning(SCUZE!!!a inca unui magazin pe langa cel de pe Sararie).Bravo!Tineti-o tare baieti!!!
METEORSHOP is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 09:18   #9
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Draga bestautoshop o rugaminte mare am: (vezi bine ca ti-a sters Aleks un post) incearca in ceea ce scrii (cat scrii in acest topic) sa folosesti o virgula (,), un punct (.) o exprimare corecta si un limbaj pe care sa il intelegem si noi cat de cat si sa fie viabil si corect din punct de vedere gramatical.

Uite un scurt exemplu
Quote:
pai jante pentru matiz este doar pe 14 daca vrei uite pret 292 ron ,339 ron,374 ron avem si mai scumpe dar banuesc ca nu vrei jantele sunt marca mak sau rc
delatii la :
As putea lejer sa te penalizez din start si vreo cateva zile sa nu mai pupi pe aici dar aleg o "reclamatie" in public sa iti fac si sa te avertizez. Incearca cat de cat sa folosesti corect "limba romaneasca" si acea punctuatie invatata la scoala. Si vorba aia (cred) ca esti unul din cei ce conduc noul magazin de tuning.

@METEORSHOP - mai este un super magazin de tuning in Iasi cu vechime de 3 anisori pe care cred ca il stii: >> TUNING SHOP Expres 3M << de pe B. Independentei. Pentru detalii te astept cu un mesaj in privat!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 10:03   #10
bestautoshop

Stage 2
 
bestautoshop's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 32
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Draga bestautoshop o rugaminte mare am: (vezi bine ca ti-a sters Aleks un post) incearca in ceea ce scrii (cat scrii in acest topic) sa folosesti o virgula (,), un punct (.) o exprimare corecta si un limbaj pe care sa il intelegem si noi cat de cat si sa fie viabil si corect din punct de vedere gramatical.

Uite un scurt exemplu


As putea lejer sa te penalizez din start si vreo cateva zile sa nu mai pupi pe aici dar aleg o "reclamatie" in public sa iti fac si sa te avertizez. Incearca cat de cat sa folosesti corect "limba romaneasca" si acea punctuatie invatata la scoala. Si vorba aia (cred) ca esti unul din cei ce conduc noul magazin de tuning.

@METEORSHOP - mai este un super magazin de tuning in Iasi cu vechime de 3 anisori pe care cred ca il stii: >> TUNING SHOP Expres 3M << de pe B. Independentei. Pentru detalii te astept cu un mesaj in privat!

Buna ziua
Nu vreau sa ma inteleaga nimeni gresit,dar acele semne de punctuatie mai sunt omise si din graba.
Referitor la acel magazin TUNING SHOP Expres 3M ce sa zic ... Eu personal nu ii cunosc,dar sper ca ne vom cunoaste in curand.Le urez succes in continuare!
Daca am deschis un nou magazin cu aceiasi acctivitate, nu inseamna ca vom fi concurenta neloiala .
Cu respect !
bestautoshop is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 10:20   #11
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Asa mai citesc si eu mai cu drag... Sincer iti zic cand vad pe forum diferite posturi in care unii sau altii nu au folosit o punctuatie si o exprimare decenta nu il mai citesc,nu il mai bag in seama si in calitatea pe care o am ii mai dau si un cartonas rosu

bestautoshop ai deschis un magazin cu gandul in primul rand de a face bani, deci concurenta exista pentru ca daca tu ai preturi mai mari sigur clientul se duce alaturi ca doar stii si tu cum e! Concurenta este, nu zic ca e neloiala dar este. Iti spun ca si eu am fost cat de cat reprezentantul pentru o firma de genul din Timisoara si incercam sa ofer un pret cat mai bun daaaaaaaaar din diferite motive personale am renuntat. Ai investit niste banisori nu gluma, acum totul e sa iti aduci clienti cat mai multi ca la ce criza e nu te mai cauta ei .

Cat despre baietii de la 3M Expres iti pot zice ca sunt super tari, au prins experienta si .... daca ai sa ajungi sa ii cunosti va fi un super ok pentru tine ca ai ce invata de la ei!

Succes si tie si sa auzim numai de bine!

Imediat cum am sa imi revin si am sa pot sa conduc am sa te vizitez si eu

Last edited by CRyS`; 03-09-09 at 10:27.
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 10:30   #12
bestautoshop

Stage 2
 
bestautoshop's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 32
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Asa mai citesc si eu mai cu drag... Sincer iti zic cand vad pe forum diferite posturi in care unii sau altii nu au folosit o punctuatie si o exprimare decenta nu il mai citesc,nu il mai bag in seama si in calitatea pe care o am ii mai dau si un cartonas rosu

bestautoshop au deschis un magazin cu gandul in primul rand de a face bani, deci concurenta exista pentru ca daca tu ai preturi mai mari sigur clientul se duce alaturi ca doar stii si tu cum e! Concurenta este, nu zic ca e neloiala dar este. Iti spun ca si eu am fost cat de cat reprezentantul pentru o firma de genul din Timisoara si incercam sa ofer un pret cat mai bun daaaaaaaaar din diferite motive personale am renuntat. Ai investit niste banisori nu gluma, acum totul e sa iti aduci clienti cat mai multi ca la ce criza e nu te mai cauta ei .

Cat despre baietii de la 3M Expres iti pot zice ca sunt super tari, au prins experienta si .... daca ai sa ajungi sa ii cunosti va fi un super ok pentru tine ca ai ce invata de la ei!

Succes si tie si sa auzim numai de bine!

Imediat cum am sa imi revin si am sa pot sa conduc am sa te vizitez si eu
Evident ca concurenta exista dar nu este neloiala ! Noi incercam sa colaboram cu toata lumea. Daca iti aduci aminte din copilarie de o zicala : "unde-s multi puterea creste ".Eu consider ca daca esti independent si avar nu realizezi nimic .
Te astept cu nerabdare .
O zi cat mai placuta
bestautoshop is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 16:55   #13
D3m0N
Peugeot Driver

Stage 5
 
D3m0N's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 704
Member of:
[PEUGEOT]
[Toyota]
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

lasa-l Crys nu mai fi rau ... iarta-l ca e la inceput )
D3m0N is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 19:15   #14
METEORSHOP

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 113
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Quote:
Originally Posted by D3m0N View Post
lasa-l Crys nu mai fi rau ... iarta-l ca e la inceput )
In ciuda numelui esti un...INGER
METEORSHOP is offline   Reply With Quote
Old 04-09-09, 13:13   #15
D3m0N
Peugeot Driver

Stage 5
 
D3m0N's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 704
Member of:
[PEUGEOT]
[Toyota]
Default Re: Tuning Iasi ... BEST AUTO SHOP

Quote:
Originally Posted by METEORSHOP View Post
In ciuda numelui esti un...INGER
da ... eu vreau pacea in lume ...
D3m0N is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -