Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila > Zona comerciala GL-BR - Bazar - Servicii - Talcioc

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-06-06, 11:40   #16
dragos_77

Stage 3
 
dragos_77's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 121
Default Re: Algos Tuning Galati

TAZZY pentru tine am tot ce vrei tu pe stoc.numai sa ai tu bani sa cumperi. capace din plastic nu am dar pt tine pot face o comanda speciala daca vrei sa-ti faci si tu un tuning la bicicleta
dragos_77 is offline  
Old 01-06-06, 11:52   #17
azumiR6

Stage 3
 
azumiR6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 119
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re: Algos Tuning Galati

BRAVO ALGOS TUNING, dar aceleasi produse, si chiar mai multe se pot gasi in braila la VIPER tuning, pe Grivita aproape de C. Galati, plus tuning audio, video, security etc; si au si capace cromate si spinner-e
__________________
La lupta haiducii mei!
citroen C4 coupe
yamaha R6 '06
azumiR6 is offline  
Old 03-06-06, 08:06   #18
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Algos Tuning Galati

ca sa fiu offtopic pana la moarte
o fi avanda taz bicicleta ... din aia super ktm moto 650 cmc de da mucu la multi si mai are si sange in vene sa faca pe ghost riderul cu garda.
shadowro is offline  
Old 03-06-06, 19:29   #19
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: Algos Tuning Galati

Quote:
Originally Posted by dragos_77
TAZZY pentru tine am tot ce vrei tu pe stoc.numai sa ai tu bani sa cumperi. capace din plastic nu am dar pt tine pot face o comanda speciala daca vrei sa-ti faci si tu un tuning la bicicleta
in cazul asta gasestei lu` cipin ce ti`a zis... tuRnerule...
TazzY is offline  
Old 05-06-06, 21:07   #20
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Algos Tuning Galati

macar niste bujii gasim la tine algos?...
Cipin-KUS is offline  
Old 06-06-06, 03:30   #21
Danila-man

Stage 2
 
Danila-man's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 73
Default Re: Algos Tuning Galati

se gaseste pe la tine prin magazin si altceva inafara de ulei scotchuri si capace?...ca pe comanda frate....aduc multzi intzelegi tu?...magazin de tuning auto si vinzi scotch ulei si capace....astea le gasesc si la Berin si aia e spalatorie auto intzelegi?
__________________
KEEP ON FUCK'IN' THIS WORLD
Danila-man is offline  
Old 06-06-06, 12:47   #22
Danila-man

Stage 2
 
Danila-man's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 73
Default Re: Algos Tuning Galati

Draga dragos 77....cu nespusa parere de bine anuntzam oficial inchiderea "magazinului"ALGOS POWER & STYLE TUNING.....am fost azi pe acolo...si nu mai era nimic inauntru...nici ulei...nici capace...nici scotch-urile alea marfa....era un taxi in fatza magazinului...fara luneta..da cred ca n-aveai nici deaia la magazin nu?........succes in afaceri...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imagine128.jpg
Views:	101
Size:	393.0 KB
ID:	110966  

Last edited by shadowro; 06-06-06 at 14:19.
Danila-man is offline  
Old 09-06-06, 14:35   #23
dragos_77

Stage 3
 
dragos_77's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 121
Default Re: Algos Tuning Galati

DANILA-MAN pt tine orice as fi avut pe stoc era oricum prea scump,asa ca nu inteleg de ce te agiti atat,iar in ceea ce priveste inchiderea magazinului asta nu cred ca e treaba ta.Eu iti doresc sa poti sa-ti faci si tu un magazin de tuning sa vedem ce o sa tii tu pe stoc,asta bineinteles daca o sa poti sa faci vreodata diferenta intre un magazin si un depozit. Oricum eu iti doresc succes
dragos_77 is offline  
Old 01-09-06, 03:17   #24
Alkatraz

Stage 5
 
Alkatraz's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 364
Default Re: Algos Tuning Galati

Akum magazinul a devenit service pentru scule electrice (bormasini si alea alea) ....
Nu a avut succes in afaceri deoarece sa aruncat ca tot romanul la profit 1000 la % din prima, a pus un adaos de iti cadeau rotizle la masina ... cel putin la modelul de jante la care sa uitat taicamiu ... apoi eu leam gasit cu 80 de euro mai ieftene pe net ... din care hai sa zicem 30 de euro asigurare si transport pana in romania ... dar restul 50 de euro ... chiar asa mult profit la o pereche de jante ...
Pai sa presupunem ca iei un kitt complect ... astia fac profit o masina noua ... de aia nu a avut succes ...
Sper sa nu te superi pe mine ca ti-am facut reclama prosta ... adik orcum sa inchis magazinul ...
Alkatraz is offline  
Old 04-09-06, 00:25   #25
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Algos Tuning Galati

asa este. super mult au pus adaos comercial. era sa ma bufneasca rasul
shadowro is offline  
Old 18-09-06, 08:49   #26
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Algos Tuning Galati

magazinul a fost inchis. astept un pm de la proprietar in cazul redeschiderii pentru a reactualiza topicul.
shadowro is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -