Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila > Zona comerciala GL-BR - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-07, 00:35   #16
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: Magazin de tuning ?

si eu am trecut azi pe acolo si nam vazut nimic.....dane macar un nume cum se num mag,sau alte date...k am vazut un mag acolo si scria mare cat casa:TUNING AUTO,si erau produse "VITAN" TUNING sau ca sa fiu mai local:"POPESCU" TUNING....
__________________

pe strazi si in cartiere...va astept sa ma depasiti
Dacia Golan Ambition 1.6mpi(Monstruos Powerfull Injection)
Dacia Papuc 1.9d (dinosaurus)
-<Gedoc>- is offline   Reply With Quote
Old 13-06-07, 15:58   #17
giovanni

Stage 1
 
giovanni's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 16
Default Re: Magazin de tuning ?

Nu stiu unde te-ai uitat, magazinul asta s-a deschis acum cateva zile si scrie sus , TUNING SHOP! Intri prin partea dinspre Arabesque si imediat faci dreapta, iar daca ai fost acolo si nu ti-a placut asta e , ideea e ca am vazut multe lucruri care nu le-am mai vazut pe la noi si nici preturi mari. Magazinul e deschis recent si pare sa promita.. Vezi tu
giovanni is offline   Reply With Quote
Old 17-06-07, 01:57   #18
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: Magazin de tuning ?

Quote:
Originally Posted by giovanni View Post
Nu stiu unde te-ai uitat, magazinul asta s-a deschis acum cateva zile si scrie sus , TUNING SHOP! Intri prin partea dinspre Arabesque si imediat faci dreapta, iar daca ai fost acolo si nu ti-a placut asta e , ideea e ca am vazut multe lucruri care nu le-am mai vazut pe la noi si nici preturi mari. Magazinul e deschis recent si pare sa promita.. Vezi tu
dap,am fost,am vazut am vorbit cu proprietarul.........destule produse deocamdata si care sunt necesare pentru inceput:tobe,filtre,inele de angel eyes,strobo,volane....per total f.f.f. mijto....succes in continuare
-<Gedoc>- is offline   Reply With Quote
Old 25-10-07, 00:50   #19
22xpg

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 18
Default Re: Magazin de tuning ?

montajul unde se face??..
22xpg is offline   Reply With Quote
Old 25-10-07, 17:14   #20
BGD_NNE

Stage 5
 
BGD_NNE's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 583
Default Re: Magazin de tuning ?

tot acolo . e un tip de treaba cel putin cu mine asa a fost
BGD_NNE is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -