Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila > Zona comerciala GL-BR - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-06, 11:16   #1
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Magazin cu specific auto/tuning - UNDERGROUND TUNING

In legatura cu tuning-ul auto in Galati .
Eu pot aduce piese si accesorii de tuningacum depinde de fiecare cum priveste acest tuning ,eu unu lucrez numai cu firme de prestigiu din tuning-ul international.

MAI NOU SE VA FACE SI FLASH TUNING (REMAPARE A ECU=ULUI) a automobilelor euro 3 la cele mai atractive preturi de pe piata.

Din sperantele noastre speram k pana la sfarsitul lunii ianuarie 2006 sa redeschidem magazinul pe str. Cosbuc.
__________________
Daca Nissan Motorsport e ''NISMO'' ....atunci Honda Motorsport e ''HOMO'' ???
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 08-01-06, 12:50   #2
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Quote:
Originally Posted by \"ciprian_the_1\"
bai underground am citit pe forum ca aduci piese de tuning?
mar interese niste autogouge-uri,un tahometru si o finala din inox sau carbon daca se poate` si daca vrei sa imi spui cat ma coate astea (autogouge-urile sa fie pt boost ,apa si amestec aer benzina daca se poate)ca am o masina cu( turbo)
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 09-01-06, 08:58   #3
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default INFORMATII TUNING

Salut.

Deci preturile la produsele dorite de tine nu ti le pot da decat daca imi spui ce model de automibil ai in principal daca ai senzorii pe motor un gauge este undeva la vreo 40-45 euro bucata iar daca nu ai senzorii pretul creste cu vreo 10 euro.

Da-mi un private cu datele masini si produsele pe care le doresti si iti voi raspunde in timp util cu toate informatiile necesare.
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 17:29   #4
iulyan

Stage 2
 
iulyan's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 34
Default

Salut. Underground sa stii k faci o treaba tare cu magazinul pe care il deschizi si cred k era nevoie in zona de asa ceva, si sunt nerabdator sa il vizitez sper sa fie cat mai curand. MULTA BAFTA CU INAUGURARREA!!!!
Referitor la club, nu cred k totzi membrii acestuia trebuie sa fie participantzi la curse, sunt curios dak din cei 10 care suntetzi acum totzi participatzi? oricum un club se formeaza pt ai atrage pe cei pasionatzi pt a discuta despre masini, intalniri si multe altele nu cred k dak infiintzatzi clubul acesta trebuie neaparat sa fitzi participantzi la legale si sa vanatzi cat mai multe cupe. Cel mai important cred k este sa faci parte dintr-un club iar restul cu legalelel o sa vina de la sine, eu va urez SPOR LA TREABA CU MAGAZINUL SI CU CLUBUL
iulyan is offline   Reply With Quote
Old 11-01-06, 19:41   #5
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default

salut iulian!!!

Iti multumim mult ptr aprecierea acordata dar.............magazinul se redeschide deoarece el a fost activ pe o perioada de 7 luni anul trecut si a fost situat pe strada brailei vis-a-vis de finante si banci in Mazepa.

In legatura cu clubul astept un PM in care sa-mi dai mai multe detalii despre tine.

P.S. iti multumim inca odata pentru incurajari.

NUMAI BINE
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 12-01-06, 13:41   #6
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default

TOATA LUMEA TAKE A GOOD LOOK LA IULYAN.

THAT'S WHAT I CALL MUTUAL RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ADIK OMU E UN ADEVARAT PASIONAT CARE RESPECTA UN PASIONAT..........................BV LUI

RESPECT IULYAN.

TE ASTEPTAM CU MASINA ODATA LA O TREBUSOARA.
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 16:22   #7
iulyan

Stage 2
 
iulyan's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 34
Default

Underground sa stii k acest respect il meritzi avand in vedere k ai curajul sa intemeiezi un club, nu mai vb de magazin.
Referitor la \"trebusoara\" de care aduceai aminte momentan nu mai am cu ce sa ma dau, dar masina mea este pe drum, (comanda e data) si imi pare rau sa te dezamagesc iar, avand in vedere k trebuie sa ii fac rodajul dar dupa aceia mai vedem.
iulyan is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 16:34   #8
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

1500-2000 km mergi pe burta si nu fa valuri ca nu are rost ca dupa aia sa incepi sa culegi piesele de pe jos
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 13-01-06, 17:01   #9
iulyan

Stage 2
 
iulyan's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 34
Default

adevar graiesti tu shadow dar nu vreau sa fac compromisuri si cred k rodaju o sa fie de vre-o 5000 km nu de alta dar vreau sa folosesc totzi cei 150 de ponei pe care o sa-i detzin.
iulyan is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 22:03   #10
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default

poi eu martzi plec... la vara mai vin pe aici... daca in club se pot baga shi motociclishti.... i`m in... m`am dat pe viteza nu mai sunt cu varza aia galbena de cross... deci.. pot participa shi la curse..
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 14-01-06, 22:34   #11
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

vezi sa nu itzi rupi gatu ca tu erai kamikaze si cu besica ai galbena ... noroc ca nu avea cine stie ce motor.
asa ca watch it !
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 17-01-06, 17:38   #12
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default

loool... poi ma... am adus ktm'ul.. acum am tupeu sa ma dau cu tine la liniutza.. cand vin iar la vara o inmatriculez shi... rip taz
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 14:48   #13
iulyan

Stage 2
 
iulyan's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 34
Default

Underground da-mi un pret la care ajunge un bov la tine daca este sa deschizi deoarece saptamana viitoare vreau sa comand asa ceva.
Multumesc
iulyan is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 11:03   #14
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default FLASH TUNING..........

ANUNT IMPORTANT............

SUPER REDUCERI LA UNDERGROUND-TUNING IN LUNA FEBRUARIE la tot ce inseamna produse de tuning(adik tuning la motor,sisteme de franare si suspensie).

Reduceri de proportii mari vor fi si la capitolul electronica-adik la FLASH TUNING REMAPARE ECU.
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 12:10   #15
iulyan

Stage 2
 
iulyan's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 34
Default

Omule spune unde ai magazinul sa te vizitez, poate aflu si eu un raspuns in legatura cu bov.
Multumesc
iulyan is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -