Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti > Zona comerciala Ploiesti - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 06-01-11, 19:36   #376
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by cannavaro View Post
Pai da chiar ma interesa, si din ce-am citit pe-aici un vopsit complet profesional ar fi vreo 2000 de ron la voi si avand in vedere ca masina mea face vreo 6000 de lei, nu cred ca ar depasi valoarea ei. In fine, ma reorientez.
Cum vrei tu ... am mai facut si dacii dar numai piese de masini ..nu cotonoage bafta
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 20:05   #377
cannavaro

Stage 5
 
cannavaro's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vopsitorie Auto!

Deci sa inteleg ca trebuie sa fac eu tinichigeria? Adica de schimbat 2 usi si un prag, si apoi sa vin la voi ptr vopsit?
cannavaro is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 20:49   #378
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Vopsitorie Auto!

prietenas....ai prea mult timp liber....omu`nu vopseste dacii....ca fiecare in jobul nostru avem cateva cerinte si un respect de sine.... omu se respecta si nu are timp de cazane...daca vrei sa incerci sa vopsesti...incearca la Blue Bird... =)))) sunt curios cum e dacia ta de 1500 de euro da`mi un pm sa nu facem offtopic..!!!
GiGiCarbiT is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 20:55   #379
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by cannavaro View Post
Deci sa inteleg ca trebuie sa fac eu tinichigeria? Adica de schimbat 2 usi si un prag, si apoi sa vin la voi ptr vopsit?
Da ceva de genu... scuze pt prietenul gigicarbit e mai iute la manie :d
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 14-01-11, 07:58   #380
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

200 ron piesa vopsita ( cabina si materiale incluse)
0731 123 934
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 15-01-11, 19:44   #381
dumy_walker
Hyundai Driver

Stage 5
 
dumy_walker's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 541
Member of:
[Hyundai]
[DACIA]
Default Re: Vopsitorie Auto!

salut. cat m-ar costa sa vopsesc 4 jante 14", daca poti sa-mi spui pretul pentru negru simplu si pentru negru si o dunga rosie subtire pe margine. ms

P.S.pentru un polish la un far, ce pret?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF1010.JPG
Views:	76
Size:	2.24 MB
ID:	1823955  
__________________
- catalin_dum (YM)

Totul pare mare cand esti mic... NU-I NIMIC!
dumy_walker is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 00:58   #382
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by dumy_walker View Post
salut. cat m-ar costa sa vopsesc 4 jante 14", daca poti sa-mi spui pretul pentru negru simplu si pentru negru si o dunga rosie subtire pe margine. ms

P.S.pentru un polish la un far, ce pret?
Ai PM! 0731 123 934 Vospitorie/tinichigerie/airbrush

200 ron vopsit element (materiale si cabina incluse)
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 23:28   #383
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

0731 123 934 Vospitorie/tinichigerie/airbrush

200 ron vopsit element (materiale si cabina incluse)
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 19:11   #384
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

0731 123 934 Vospitorie/tinichigerie/airbrush

200 ron vopsit element (materiale si cabina incluse)
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 23-01-11, 14:44   #385
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Vopsitorie Auto!

Nu va suparati....cat costa de vopsit 4 jante la dumneavoastra!modelul din Poza!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG00179.jpg
Views:	40
Size:	400.5 KB
ID:	1835958  
GiGiCarbiT is offline   Reply With Quote
Old 23-01-11, 18:44   #386
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by GiGiCarbiT View Post
Nu va suparati....cat costa de vopsit 4 jante la dumneavoastra!modelul din Poza!
Negociabil la fata locului
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 25-01-11, 14:30   #387
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

Valabil...vopsim calorifere,caz ide baie .chiuvete,cazane tuica ,rezervoare apa, oua de paste, absolut tot ce se vopseste noi vopsim 0731 123 934 Preturi minime
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 25-01-11, 17:41   #388
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by Tod3rik View Post
Valabil...vopsim calorifere,caz ide baie .chiuvete,cazane tuica ,rezervoare apa, oua de paste, absolut tot ce se vopseste noi vopsim
Exceptand Daciile, ai uitat sa precizezi!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 27-01-11, 17:23   #389
Tod3rik

Stage 5
 
Tod3rik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,242
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Exceptand Daciile, ai uitat sa precizezi!
Observ o mica aciditate in exprimarea ta... si nu crezi ca vb mai mult decat trebuie..si faci si offtopic...ramai la subiect te rog...si daca erai chiar asa interesat sa vopsesti ceva sunai la nr de tel afisat ...dar nu tu nu vrei sa vopsesti faci decat sondaje.....daca vroiai sa discuti ceva cu mine sunai si ne intelegeam cumva la telefon ...dar tu in continuare ai ceva de comentat .. BINE nu vrei sa vopsesti nimic stai in banca ta si nu comenta aiurea te rog.. si pt cultura ta m'am inteles cu cannavaro si am picat cat de cat de acord cu vopsitoria pt dacia lui

ONTOPIC: Vopsitorie auto tinichigerie airbrush si DA VOPSIM SI DACII doar celor care stiu sa faca o conversatie civilizata si folosesc forumul corect

0731 123 934 este numarul la care ma gasiti si puteti sa vorbiti ceva concret (la care tovarasul EMH nu a apelat din cauza ca este foarte ocupat dar are timp de mesaje pe forum sau nu a avut credit nici macar de bip ca daca dadea bip sunam eu dar ce sa'i faci romanul nu e roman pana nu isi da in petec) ..nu mesaje intepatoare pe forum ..va multumesc si nu luati in seama completarea colegului de forum care inca nu a invatat ce inseamna civilizatia si ca fiecare firma are dreptul sa isi aleaga clientii

Va multumesc,

Last edited by Tod3rik; 27-01-11 at 17:27.
Tod3rik is offline   Reply With Quote
Old 27-01-11, 17:39   #390
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Vopsitorie Auto!

Quote:
Originally Posted by Tod3rik View Post
Observ o mica aciditate in exprimarea ta... si nu crezi ca vb mai mult decat trebuie..si faci si offtopic...ramai la subiect te rog...si daca erai chiar asa interesat sa vopsesti ceva sunai la nr de tel afisat ...dar nu tu nu vrei sa vopsesti faci decat sondaje.....daca vroiai sa discuti ceva cu mine sunai si ne intelegeam cumva la telefon ...dar tu in continuare ai ceva de comentat .. BINE nu vrei sa vopsesti nimic stai in banca ta si nu comenta aiurea te rog.. si pt cultura ta m'am inteles cu cannavaro si am picat cat de cat de acord cu vopsitoria pt dacia lui

ONTOPIC: Vopsitorie auto tinichigerie airbrush si DA VOPSIM SI DACII doar celor care stiu sa faca o conversatie civilizata si folosesc forumul corect

0731 123 934 este numarul la care ma gasiti si puteti sa vorbiti ceva concret (la care tovarasul EMH nu a apelat din cauza ca este foarte ocupat dar are timp de mesaje pe forum sau nu a avut credit nici macar de bip ca daca dadea bip sunam eu dar ce sa'i faci romanul nu e roman pana nu isi da in petec) ..nu mesaje intepatoare pe forum ..va multumesc si nu luati in seama completarea colegului de forum care inca nu a invatat ce inseamna civilizatia si ca fiecare firma are dreptul sa isi aleaga clientii

Va multumesc,

Vorbesti prostii. Nu te-am sunat pentru ca nu am avut CHEF. Nu avea rost sa te sun cand puteam sa te intreb pe forum. Mi se pare mai incomod sa te sun decat sa te intreb aici si sa imi raspunzi cand ai tu CHEF sau timp. M-am gandit ca poate sunteti ocupati in perioada asta si nu aveti timp de discutii la telefon.

Cand te-am intrebat de pret nu mi-ai spus sa te sun, mi-ai spus ca nu vopsesti dacii. Aia e, bucura-te!

Pentru cultura ta generala, vreau sa vopsesc o masina si ma interesam si eu unde e mai ieftin. Nu am pus tinta pe tine si nici nu aveam de gand sa negociez cu tine, pentru ca nu imi place sa negociez. Daca imi convenea pretul discutam, daca nu, nu.

Hai, o la revedere placuta si spor la treaba!


P.S.: Nu iti face tu griji pentru mine, ca imi permit si sa sun si sa dau beep, si multe altele.
Si ca tot a venit vorba, vezi ca is niste semne de punctuatie pe tastatura. Nu ezita sa le folosesti!

Last edited by eMH; 27-01-11 at 17:41.
eMH is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -