Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea > Zona comerciala Oradea - Bazar - Servicii - Talcioc

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-02-06, 01:02   #166
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
nu vrea nimeni lantisorul de aur? 150grame, 14karate, 1500euro? super model, e plin
\"lantzishor\" ... tuh portzi lantzuri d`astea de manelishti ??? ... ) ...
apropo de vanzari-cumparari
CUMPAR AUDI A3 1,9 TDI DIN 2003 SAU MAI RECENT
cine shtie...are vreo oferta...p.m sau .. Y!M:donhackerwithvanilla sau ... 0788425223
__________________
...
AleXXL is offline  
Old 19-02-06, 01:05   #167
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

maine ii zi de piata auto!!!!!io zic incearca acolo ca NOI NU PREA AVEM ASA MASINUTZE!!!!!
SoundIdentity is offline  
Old 19-02-06, 01:13   #168
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SoundIdentity\"
maine ii zi de piata auto!!!!!io zic incearca acolo ca NOI NU PREA AVEM ASA MASINUTZE!!!!!
da...ai dreptate ... ..da` m-am uitat sapt.trekuta in ocska da` nu am gasit nik interesant... ...si imi incerkam norokul si aici ...
AleXXL is offline  
Old 19-02-06, 01:18   #169
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

aici ceva tuningatura sau coptatura potzi gasi
SoundIdentity is offline  
Old 19-02-06, 01:27   #170
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SoundIdentity\"
aici ceva tuningatura sau coptatura potzi gasi
apropo...
scuze de o.t...
sandule...cu polo`u ce faki ? ka mai merem il vad pe decebal ... ...tot am vrut sa te intreb ...cum ai curajul sa tzii o asemenea bijuterie in plin bulevard ?... ..nu tzi frica ca va veni cineva sa o zgarie ?..sau sa .......sunt o gramada de posibilitatzi .... ...d c nu`tzi inchirirezi iei un garaj ..ceva ... ?(te intreb din pura curiozitate....nu o lua in nume de rau )
AleXXL is offline  
Old 19-02-06, 01:29   #171
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default

nu gasesc buton de EDIT ...
am vrut sa corectez
*mai mereu ...
dayflyer ?
AleXXL is offline  
Old 19-02-06, 01:37   #172
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

polo l-am inselat de cand mi-am luat golfu 2 gti care sta parchat langa el seara unu negru cu sigla mea pe parbriz fata si spate.urmeaza sa il reansamblez ca e demolat tot pe interior si pictoru acu lucra pe plasticuri,mai sunt barile de rectificat mai e de lucru cu el dar intr-o saptamana ma apuc de el si il; fac,iar ce tine de parcharea aia interesanta la vazu lumi eu zic ca nu prea se baga nime la ea ca stiu cam tot ce sufla in orasu asta una la mana si nu cred ca orice fraier sau tzaran se va catzara pe ea;a fost o data o faza ca un betiv s-a prins de eleron si a inceput nebunu sa smuceasca si era un amic prin trecere si vazu ce se intampla a iesit din masina i-a tras o palma si l-a gonit de acolo,ca noroc de amici sunt full si nu am grija masini ca pateste ceva doar sa nu intre unu in ea ca atunci e baiii!!!!!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline  
Old 19-02-06, 01:41   #173
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SoundIdentity\"
polo l-am inselat de cand mi-am luat golfu 2 gti care sta parchat langa el seara unu negru cu sigla mea pe parbriz fata si spate.urmeaza sa il reansamblez ca e demolat tot pe interior si pictoru acu lucra pe plasticuri,mai sunt barile de rectificat mai e de lucru cu el dar intr-o saptamana ma apuc de el si il; fac,iar ce tine de parcharea aia interesanta la vazu lumi eu zic ca nu prea se baga nime la ea ca stiu cam tot ce sufla in orasu asta una la mana si nu cred ca orice fraier sau tzaran se va catzara pe ea;a fost o data o faza ca un betiv s-a prins de eleron si a inceput nebunu sa smuceasca si era un amic prin trecere si vazu ce se intampla a iesit din masina i-a tras o palma si l-a gonit de acolo,ca noroc de amici sunt full si nu am grija masini ca pateste ceva doar sa nu intre unu in ea ca atunci e baiii!!!!!
shi golfuletzul l`am vazut...de mai multe ori ...
shi vinerea asta ...l`am vazut ...in centru ...
da` nu ai fullcasco pe \"portopolo\" ? ...
te`am intrebat...pt.ca am vazut nu o data ...ci de mai multe ori cum pushtanii pe la 2-3 noaptea se invart in juru poloului de zici ca e stand cu tzigari gratis ...mie sincer mi`ar fi frika sa tzin asemenea mashina acolo .... ....
tu stii ...
AleXXL is offline  
Old 19-02-06, 09:11   #174
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

Asa-i cum zice AleXXl ar fii bine un garaj pt masina si pt siguranta ta nu stii niciodata cand vine un prost si da in ea(doamne feri!!!!!!). un avantaj ii ca acolo tot timpul e flux de masini mai ales taxi-urile nu cred ca are nimeni curaj sa se atinga de ea!!!
__________________
Mihaitza_tdi is offline  
Old 19-02-06, 09:33   #175
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

AleXXl am un prieten ff bun care se ocupa cu masini de la el am luat si eu golfu' aduce masini ff bune ti-l recomand cu cea mai mare incredere omul ii serios cu acte in regula nu se joaca merge cu soferi dincolo aduce mai multe odata. daca vrei eu vb cu el pt audi eventual iti dau nr de tel sa vb tu cu el cum doresti!!!!
Mihaitza_tdi is offline  
Old 19-02-06, 10:21   #176
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mihaitza_tdi\"
AleXXl am un prieten ff bun care se ocupa cu masini de la el am luat si eu golfu' aduce masini ff bune ti-l recomand cu cea mai mare incredere omul ii serios cu acte in regula nu se joaca merge cu soferi dincolo aduce mai multe odata. daca vrei eu vb cu el pt audi eventual iti dau nr de tel sa vb tu cu el cum doresti!!!!
astept nr.de telefon pe p.m.
nu e pt.mine,e pt.un prieten
AleXXL is offline  
Old 19-02-06, 19:45   #177
bebe1800

Stage 1
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 16
Default

Vand 320i E30, 1984, negru.
Tinichigerie facuta, vopsita in iulie 2005, spoilere, praguri, eleron, proiectoare albastre, faruri cu lupa, genti aliaj BMW, cauciucuri noi 205/60/15, de vara, scaune piele intoarsa, pedale sport, toba sport, capete borla, un motor complet (in beci, rezerva). Poze maine.
Pret ... vorbim
bebe1800 is offline  
Old 19-02-06, 20:04   #178
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"AleXXL\"
Quote:
Originally Posted by \"valib\"
nu vrea nimeni lantisorul de aur? 150grame, 14karate, 1500euro? super model, e plin
\"lantzishor\" ... tuh portzi lantzuri d`astea de manelishti ??? ... ) ...
nu e lant de manelist...e super beton...e finutz...e plin....
eu mi l-as lua mie daca as avea atatia bani...
valib is offline  
Old 19-02-06, 20:54   #179
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

vand g 4 2002 full extra 1.9 tdi 6 vit.+1 arsa partea fatza urgent 3000 euro!!!!!!!!rog seriozitate
SoundIdentity is offline  
Old 21-02-06, 08:55   #180
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default

Vand ... Dacia 1310 break ... 1987 ...
stare buna ... alb ... GPL ... 35 de mil
URJENT !!!
AleXXL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -