09-04-10, 21:15
|
#301
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,176
Member of: [BMW]
|
Re: Xsara VTR
nu raman nici capota si nici haionul negre.......dar deocamdata raman asa , mai bine decat sprtzkit......masina va fi albastra
|
|
|
10-04-10, 09:19
|
#302
|
|
CITROEN Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,708
Member of: [CITROEN]
|
Re: Xsara VTR
Foarte bine! Spor la treaba, sa ai finante sa o termini cat mai repede, o sa arate mult mai bine toata albastra, mai ales cu rotile alea
|
|
|
11-04-10, 22:37
|
#303
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,002
Member of: [CSR]
|
Re: Xsara VTR
|
|
|
22-04-10, 17:36
|
#304
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,176
Member of: [BMW]
|
Re: Xsara VTR
ceva poze ...la o iesire
|
|
|
22-04-10, 17:44
|
#305
|
|
CITROEN Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,708
Member of: [CITROEN]
|
Re: Xsara VTR
Hai ca iese bine! Cand o fi sa fie toata albastra, o sa fie chiar foarte foarte faina!
|
|
|
23-04-10, 14:26
|
#306
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Member of: [Virtual Tuning 3D]
|
Re: Xsara VTR
arata bine.....ai cam exagerat cu photoshopu
|
|
|
23-04-10, 15:13
|
#307
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,176
Member of: [BMW]
|
Re: Xsara VTR
Quote:
Originally Posted by Pion33r
arata bine.....ai cam exagerat cu photoshopu 
|
doar la background e photoshop....
|
|
|
23-04-10, 20:58
|
#308
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 232
Member of: [CITROEN]
|
Re: Xsara VTR
eu deobicei sunt sincer!
sper insa din toata inima sa nu te superi de cele ce urmeaza!
atunci cand poti accepta niste sfaturi inseamna ca esti o persoana cu capul pe umeri!
Repet, nu vreau sa isc vreun flame paici....
concret, capota mi se pare nereusita .
Daca este intr-o faza intermediara ok daca nu iata argumentele mele.
-peste far nu exista aceiasi dintanta intre capota si far
-coltul de la far mi se pare o lispa de inspiratie insa gusturile nu se discuta cred ca cel mai bine era ca in simularea data de mine. Personal cred ca pare o capota ieftina.
-dunga de pe capota se pierde ciudat in fata radiatorului
- vad ceva dungi ( poate fibra care nu e lipita corect) in partea de jos a capotei acolo unde se imbina cu bara.
-unghiul drept de la far cred ca trebuia mai fluent mai curb.
-coltul de la far este mai iesit ca aripa sau are o distanta mai mare pana la far
- fa ceva cu grila aia....
sper din toata inima sa nu mi-o iei in nume de rau, eu nefiind un guru sau mai stiu eu ce profesor in materie de styling. Este doar o parere personala si poate ajuta.
__________________
C4 VTS 2.0 180hp by Loeb nr 1882
|
|
|
23-04-10, 21:09
|
#309
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,176
Member of: [BMW]
|
Re: Xsara VTR
merci de notificari ......liniile o sa fie bine definite de catre un tinichigiu inainte sa fie vopsita ...atat capota cat si haionul ,,,,deocamdata lipsa de bani si mai nou de job ma obliga sa o las asa de moment ......bara fata va fi cu totul alta ....oricum merci de sfaturi
|
|
|
20-05-10, 09:34
|
#310
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2010
Posts: 416
Member of: [FORD]
|
Re: Xsara VTR
bafta cu proiectu Ricko  ... sa vina banii sa continui cu modificarile ... ca e cam rau cu criza asta ... da las ca trece ...
|
|
|
20-05-10, 09:37
|
#311
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,176
Member of: [BMW]
|
Re: Xsara VTR
Quote:
Originally Posted by haralex
bafta cu proiectu Ricko  ... sa vina banii sa continui cu modificarile ... ca e cam rau cu criza asta ... da las ca trece ...
|
Alex ., sa dea Domnul ...ca suntem pe spate
Last edited by RIcKO; 20-05-10 at 09:42.
|
|
|
20-05-10, 09:41
|
#312
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,002
Member of: [CSR]
|
Re: Xsara VTR
__________________
|
|
|
20-05-10, 09:43
|
#313
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,176
Member of: [BMW]
|
Re: Xsara VTR
Quote:
Originally Posted by motzu
|
=))=))=)).....sigur ca da ......simplu si ieftin
|
|
|
20-05-10, 11:09
|
#314
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2010
Posts: 416
Member of: [FORD]
|
Re: Xsara VTR
nu prea il vad eu pe ricko sa faca rat style  )
|
|
|
23-05-10, 18:05
|
#315
|
|
CITROEN Driver
Stage 2
Join Date: Apr 2008
Posts: 35
Member of: [CITROEN]
|
Re: Xsara VTR
Frumoasa masina.Cand am avut un buget mai mic,ma uitam si eu dupa o Xsara,imi placea forma ei.
Cand o sa fie toata albastra,o sa arate si mai bine! Bafta in continuare!
|
|
|
|
|