Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 17-12-10, 23:45   #286
Bong
Suzuki Driver

Stage 5
 
Bong's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 876
Member of:
[Suzuki]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by roscatu m3 View Post
Daca ne apucam sa ne aducem aminte tot ce am facut in perioada respectiva si cite si mai cite nebunii cred ca scriem o carte...
vorbind foarte serios...de ce nu scrieti, voi astia mai batrani o carte...cu toate porcariile pe care le-ati facut acu niste ani? eu unul jur ca sunt primul care o cumpara. Cheers!

Toba...ti-am dat flash-uri aseara la ikea...da nu m-ai bagat in seama. la o faza ai pierdut-o si eram bot in bot. Daca nu aveam gume de iarna ne si pupam )
__________________

If you gotta go down...GO LOUD!
GO STRONG!
GO PROUD!
GO ON!
GO HARD OR GO HOME!
Bong is offline   Reply With Quote
Old 19-12-10, 06:16   #287
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by Bong View Post
vorbind foarte serios...de ce nu scrieti, voi astia mai batrani o carte...cu toate porcariile pe care le-ati facut acu niste ani? eu unul jur ca sunt primul care o cumpara. Cheers!

Toba...ti-am dat flash-uri aseara la ikea...da nu m-ai bagat in seama. la o faza ai pierdut-o si eram bot in bot. Daca nu aveam gume de iarna ne si pupam )
Alo! Man, oamenii abia mai au timp sa scrie pe forum aici amintiri din copilarie, oamenii au familii, au afaceri, servici..., de unde draq timp sa scoata carti?
Totusi, daca s-ar aduna cateva filmari cu fiecare din veterani povestind, sau cu totii la o bauta amintindu-si despre trecut cred ca ar fi vizualizare maxima! Un an de adunat intamplari si la sfarsit legate cap la cap!
Timpul! Asta ne omoara!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 19-12-10, 20:13   #288
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

fix aia incercam noi sa facem acum cateva weekenduri
poate la anu...cine stie
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 21:28   #289
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

o sa incercam sa mai scriem sa mai spunem cateva adevaruri cateva amintiri frumase sa mai prezentam niste oameni minunati sa scriem si cum au inceput cursele si 4tuning day s urile )).....la cea din urma vreau doar sa multumesc vechiilor mei parteneri bogdan rusea, viteza si bogdan hyundai ,, evident celor care ne au fost aproape prieteni si iubitorii de masini micutzu florica toba sxc -ul cand orhganizam tuning shouri adevarate si curse adevarate .....
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 21:33   #290
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
fix aia incercam noi sa facem acum cateva weekenduri
poate la anu...cine stie
Dada...
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 21:44   #291
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by hasky View Post
o sa incercam sa mai scriem sa mai spunem cateva adevaruri cateva amintiri frumase sa mai prezentam niste oameni minunati sa scriem si cum au inceput cursele si 4tuning day s urile )).....la cea din urma vreau doar sa multumesc vechiilor mei parteneri bogdan rusea, viteza si bogdan hyundai ,, evident celor care ne au fost aproape prieteni si iubitorii de masini micutzu florica toba sxc -ul cand orhganizam tuning shouri adevarate si curse adevarate .....
Si de la mine cativa... Bogdan FUG, JeKaVe aka Puricu', CeRes, Andrei SAD, ERY, Pepy, Raz-ul, Hondaru', Catalin COX, Bogdan KWX, Robert SeGeMeul (frateeee), BOH, Micutzu din Ploiesti, haosistul de GSI-ul si lista poate continua muuult, ordinea e intamplatoare... Oricum, din punctul meu de vedere, cel mai tare show/tuning show a fost la Ceres in Costinesti. Oricine ar incerca sa faca unul mai tare nu va reusi niciodata - nici show, nici tuning show. Salutam si prietenul DJ Rynno, participant si el la tuning show-ul de la Ceres.
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 08:11   #292
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

da nebune, tu esti prieten cu vedetele.....
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 08:30   #293
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
da nebune, tu esti prieten cu vedetele.....
Vlad... uneori, daca nu te-as cunoaste, cred ca post-urile tale ar reusi chiar sa ma enerveze. Dar, then again, te cunosc. Omul ala chiar a fost acolo, cine ma cunoaste stie ca suntem prieteni inca de pe vremea in care nu stiam cine e Vlad SXC. Oricum tu mereu ai avut mai multe aere de vedeta decat el. justificat de altfel - in lumea curselor SXC e deja un brand, Rynno it's nothing. Desigur esti mai bun decat el si ca DJ, amant, etc. Te pup!
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 14:12   #294
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

vezi asta e cred cel mai tare lucru care lipseste in lumea curselor acum... caterinca....da corect luciane lista poate continua ...dar tuninguri nu se mai fac din terte motive 1 este foarte cunoscut de toti poate de cei mici nu.... dar sincer cred ca o sa arate bine cand o sa se implice cei care au creat fenomenul curselor si evenimentelor si da la ceres a fost cu adevarat un party tare....si sa mor de voi 2 nu sunteti cele mai condimentate personaje va acriti de draci va ia ))
hasky is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 14:38   #295
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Vlad... uneori, daca nu te-as cunoaste, cred ca post-urile tale ar reusi chiar sa ma enerveze. Dar, then again, te cunosc. Omul ala chiar a fost acolo, cine ma cunoaste stie ca suntem prieteni inca de pe vremea in care nu stiam cine e Vlad SXC. Oricum tu mereu ai avut mai multe aere de vedeta decat el. justificat de altfel - in lumea curselor SXC e deja un brand, Rynno it's nothing. Desigur esti mai bun decat el si ca DJ, amant, etc. Te pup!
Am cateva mentiuni de facut la tot ce ai zis tu :
1) Tin pe calea aceasta sa il salut pe Basescu, we go way back.
2) Dj Rynno e om sau obiect? Ca altfel nu inteleg acordul subiectului cu predicatul in sensul "it's nothing". As intelege "is nothing" , dar ma rog, voi doi va stiti bine asa ca tu poti sa zici cum vrei tu de fapt. Eram doar curios
3) SXC nu e nici un brand, si da , in opinia mea Rynno IS (si nu IT's) nothing
4) Nu am cum sa pretind ca sunt mai bun dj ca el pentru ca eu nu am intrat intr-o rutina proasta in care pun aceleasi melodii si productii prorpii de cacat si de domeniul unei subculturi....eu pun muzica ocazional, la petreceri , unde intr-adevar, cativa drogati mai ridica mainile in aer si urla de placere auditiva
5) Esti tu sigur ca poti sa afirmi ca eu am performante sexuale mai bune decat Rynno sau invers? Ne cunosti limitele? Cool. Sa-mi dai si mie casetele cu mine please.
6) Despre aerele mele de vedeta : bai sorry, daca realmente asa simti, imi cer scuze ca toata lumea imi sugea ciocanu ba sa il plimb cu masina tare, sau sa dau niste bani pt infiintarea clubului etc....poate da, intr-adevar, de acolo mi s-au tras aerele....sau poate doar aveam gaze, caci sunt un gurmand desavarsit si mananc foarte mult!


Acestea fiind spuse, te pup si poate ne mai vedem intr-o formula cum a fost aia acum 2 luni! Si NEAPARAT adu-l pe Sorin, ca el a fost de la inceputurile inceputurilor inceputului Cosmosului-in-limitele-cunoscute-de-oameni si se stie cu toti astia mai vechi si are si ceva de spus in this area.


XoXoXoXo si }{ }{ }{ }{ }{ si :*:*:*:*:*:*
__________________
sec

Last edited by blazeyblaze; 13-01-11 at 14:40.
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 15:35   #296
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
Am cateva mentiuni de facut la tot ce ai zis tu :
1) Tin pe calea aceasta sa il salut pe Basescu, we go way back.
2) Dj Rynno e om sau obiect? Ca altfel nu inteleg acordul subiectului cu predicatul in sensul "it's nothing". As intelege "is nothing" , dar ma rog, voi doi va stiti bine asa ca tu poti sa zici cum vrei tu de fapt. Eram doar curios
3) SXC nu e nici un brand, si da , in opinia mea Rynno IS (si nu IT's) nothing
4) Nu am cum sa pretind ca sunt mai bun dj ca el pentru ca eu nu am intrat intr-o rutina proasta in care pun aceleasi melodii si productii prorpii de cacat si de domeniul unei subculturi....eu pun muzica ocazional, la petreceri , unde intr-adevar, cativa drogati mai ridica mainile in aer si urla de placere auditiva
5) Esti tu sigur ca poti sa afirmi ca eu am performante sexuale mai bune decat Rynno sau invers? Ne cunosti limitele? Cool. Sa-mi dai si mie casetele cu mine please.
6) Despre aerele mele de vedeta : bai sorry, daca realmente asa simti, imi cer scuze ca toata lumea imi sugea ciocanu ba sa il plimb cu masina tare, sau sa dau niste bani pt infiintarea clubului etc....poate da, intr-adevar, de acolo mi s-au tras aerele....sau poate doar aveam gaze, caci sunt un gurmand desavarsit si mananc foarte mult!


Acestea fiind spuse, te pup si poate ne mai vedem intr-o formula cum a fost aia acum 2 luni! Si NEAPARAT adu-l pe Sorin, ca el a fost de la inceputurile inceputurilor inceputului Cosmosului-in-limitele-cunoscute-de-oameni si se stie cu toti astia mai vechi si are si ceva de spus in this area.


XoXoXoXo si }{ }{ }{ }{ }{ si :*:*:*:*:*:*
Ai 4, stai jos! Nu mai faci deosebire intre caterinca si ceva serios. Cu tine (din pacate) nu mai pot vorbi TOTUL serios. Am sa incerc acum.. Nu te-am rugat niciodata sa ma plimbi, nu ti-am cerut niciodata bani pt club. Bani in Midnight (4 example) a bagat si Cristina si nu are gaze. Il cunosc pe Sorin de cand avea un Golf 1 cabrio impecabil, cand nu stiam cum arata un M5 decat din poze. Te asigur ca la numarul de masina "pe persoana" te-a facut. Cred ca si la valoarea totala. Nu i-a cerut nimeni bani pentru nici un club ci doar pentru parasolar dar tot nu are gaze. Incearca sa sa ai gaze selectiv. Nu de alta dar daca gresesc (gramatical sau nu) stiai ca o voi face pentru ca sunt prietenul tau care nu ti-a cerut bani sau plimbari sau beri sau ... nimic si m-ai acceptata cu bune si cu rele. Hai ca ne spalam ciorapii in public si 99% din userii forumului inca vor sa puna BOV pe aspirate.
Abia astept sa ne vedem. Te astept pe la mine cu un cadou de casa noua.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 15:40   #297
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

ba iNbecilule )))
nu ma intereseaza cine e sorin sau rynno sau slbz...eu am glumit pur si simplu si te-ai simtit lezat ca si cum ai reprezenta legal persoana in cauza...pentru mine e zero barat....nu pentru ca e prietenul tau, nu pentru ca e rynno sau asa mai departe, ci pentru ca nu-mi aduc aminte sa fii facut ceva important sau de luat in seama....ce ti-am scris eu mai sus referitor la bani si plimbari nu faceau referire la tine , specie de cretin sinistru! )))) nu inteleg de ce citesti pe langa randuri si trebuie , dar TREBUIE sa te simti lezat....te-ai luat in caterica cu mine, continua caci eu glumesc, nu am cum sa ma cert vreodata cu tine pentru rynno shmyno sau oricare alt motiv existent/inexistent! Si da, o sa vin la tine cu cadou de casa noua. E misto toaleta ta, sa stiu cat mananc pentru cadou )))
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 20:24   #298
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Degeaba...
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 20:31   #299
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Degeaba...
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 23:58   #300
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

imi aduc aminte de discutiile din bar -jos -...))) cand incepea caterinca ... si in general caterinca cu BUB-u )) valeu !!!
TOBA^ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -