Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-10, 14:46   #61
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Dreptate nedreptate de la prieten pana la var e o diferenta.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 15-02-10, 21:50   #62
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
va e greu sa puneti cateva cratime sau sa acordati subiectul cu predicatul? cititi regulamentul forumului, aveti o varsta si e penibil!
Uitate pe tot forumu ca din pagina in pagina gasesti chestii dastea,am gresit si io odata scz.
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 15-02-10, 22:15   #63
vladpvs

Stage 5
 
vladpvs's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,137
Member of:
[VW]
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by dony ddc View Post
Uita-te pe tot forumu ca din pagina in pagina gasesti chestii dastea,am gresit si io o/data scz.
Aveti voi ce aveti cu saraca limba romana...
vladpvs is offline   Reply With Quote
Old 15-02-10, 22:19   #64
gabriel.lazar

Stage 4
 
Join Date: May 2008
Posts: 232
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

o da o greseala ca in loc de var am scris prieten ) in fine cum zici tu nu stau sa ma contrazic eu am zis ce stiu nu ce am visat ca altii.Bafta in continuare cu discutiile contradictorii...))


LET RULZZZZ
gabriel.lazar is offline   Reply With Quote
Old 16-02-10, 16:35   #65
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

nu am inteles treaba cu "let rullz"?
ma indoiesc, repet, ca ai fost in vremurile alea acolo....si daca ai fi fost...cu siguranta te stiam unu dintre cei care am fost acolo de cand au inceput lucrurile
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 02:44   #66
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Voua chiar va pasa daca a fost sau nu a fost acolo? Lasa-ti omul sa se laude cum poate si el...Oricum nu ar recunoaste acuma ca a spus sau nu adevarul, nu inteleg de ce atat offtopic.
Andu_RacE is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 13:51   #67
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by Andu_RacE View Post
Voua chiar va pasa daca a fost sau nu a fost acolo? Lasa-ti omul sa se laude cum poate si el...Oricum nu ar recunoaste acuma ca a spus sau nu adevarul, nu inteleg de ce atat offtopic.
Toti sunt reisari si ne enerveaza.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 19-02-10, 11:34   #68
sponsoru

Stage 5
 
sponsoru's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 673
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Ce povestesc unii de 1999-2004 cand ei pe vremea aia nu aveau voie dupa 9 seara in fata blocului. S-a umplut forumul de gap generation care posteaza din vise umede sa para interesanti. Daca pana si ala la 11 ani avea "prieteni " care veneau la ilegale , peste 2 ani o sa vedem posturi cu unii care la 14 ani aveau prieteni care faceau trafic cu arme si focoase nucleare. La 11 ani te pisi pe tine cand vezi un girofar la televizor .
Eu sincer nu-mi aduc aminte sa fi vazut vreodata copii sub 14 15 ani chiar si in perioada respectiva. Mai degraba acum isi fac simtita prezenta carabusi d-astia mici care nici permis n-au dar vin in haita sa "face curse " .
ps: Fara lipsa de respect dar pe majoritatea astora foarte tineri va bate grav limba materna si cred ca mai bine ati fi aprofundat minimul de gramatica de gimnaziu care sa va permita apoi sa ne umpleti de amintiri umede de acum 10 ani, auzite de la veteranii de la bloc.
__________________
Te-ai nascut original , Nu muri o copie ..

sponsoru is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 23:41   #69
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Istoria curselor ilegale din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by sponsoru View Post
Ce povestesc unii de 1999-2004 cand ei pe vremea aia nu aveau voie dupa 9 seara in fata blocului. S-a umplut forumul de gap generation care posteaza din vise umede sa para interesanti. Daca pana si ala la 11 ani avea "prieteni " care veneau la ilegale , peste 2 ani o sa vedem posturi cu unii care la 14 ani aveau prieteni care faceau trafic cu arme si focoase nucleare. La 11 ani te pisi pe tine cand vezi un girofar la televizor .
Eu sincer nu-mi aduc aminte sa fi vazut vreodata copii sub 14 15 ani chiar si in perioada respectiva. Mai degraba acum isi fac simtita prezenta carabusi d-astia mici care nici permis n-au dar vin in haita sa "face curse " .
ps: Fara lipsa de respect dar pe majoritatea astora foarte tineri va bate grav limba materna si cred ca mai bine ati fi aprofundat minimul de gramatica de gimnaziu care sa va permita apoi sa ne umpleti de amintiri umede de acum 10 ani, auzite de la veteranii de la bloc.
La mine te referi nu???Io am intrebat nu am povestit....si frate de ce te duci asa in extreme ca cica la 14-15 ani are prieteni cu focoase nucleare...???Nu vad unde sunt posturi cu asa ceva si daca sunt sa le puna cineva la diverstisment,io mam amuzat foarte tare cand am citit postu tau...
__________________
BMWGirlsMoney
dony ddc is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -