Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-04, 13:24   #46
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
1.130kg cu tot cu tine.. cam pe acolo nu?:P
Cam asha...tb sa mai slabesc Dar suntem offtopic...synkro, pm plz...
  Reply With Quote
Old 25-08-04, 03:58   #47
Zyx

Stage 5
 
Zyx's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 640
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Vrea sa spuna sa te dai cu el dar peste putin timp... cand isi ia el masina respectiva!
Zyx is offline   Reply With Quote
Old 25-08-04, 15:56   #48
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

ciocu mic zyx
synkro is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 15:44   #49
Andy13

Stage 2
 
Andy13's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 42
Default

Bogdan CMS, putem discuta.Eu am o Calibra 2.0-115cp.
Andy13 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-04, 00:24   #50
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

care are tupeul sa se intreaca cu mine? (ma refer numa la aia cu oltcit nemodificate sau cu dacii nemodificate )
HolySoul is offline   Reply With Quote
Old 10-09-04, 01:26   #51
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Urmatoarea etapa de ~\"drag\" este anuntata pentru 25 luna aceasta la Ploiesti. Sigur iti vei gasi un adversar pe masura
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 10-09-04, 13:19   #52
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

ma ofer cu placere HolySoul sa iti fiu adversar si apoi sa decidem care da berea
TNos is offline   Reply With Quote
Old 10-09-04, 16:22   #53
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

holysloul i'll also be glad to drag you
TNos si cu tine nu-mi mai este frica stiu sigur ca ma faci mai ales acum ca imi \"patineaza\" intra-a doua cutia ) nu mai vrea 90 cum voia o data )

PS: holy soul frate daca tu esti ala cu dacia aia alba Box parca la nr.. aia lasata de fatza rau de tot , ma dau cu tine in marsalier... pe propriea raspundere ... te tine ?
__________________

Inconstienta ucide oameni nevinovati! Jos Gaina!
aicad is offline   Reply With Quote
Old 10-09-04, 16:52   #54
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Tnos, Aicad... voi sunteti nebuni??? aveti tupeu sa va dati cu omu care zice:

Quote:
Originally Posted by \"HolySoul\"
160 Km/h in fiecare zi cu dacia 1310 Break motor de 1400
.....
Am gume de 175
.........
Si masina mea prinde oriunde 150-160 Km/h
IN oras prind cu ea 140 dapoi pe sosea...
In fiecare zi gasesc de ajtia cu breakuri care abia pot sa-i depasesc .. pe cand ofticosi cu matiz , cu Solentza , cu Cielo si nu mai stiu ce ofticosi le dau fum ...
( Am cutie de fuga in 5 Trepte motor de 1400 nu am modificat nimik la ea .. asha o venit din fabrica )
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 10-09-04, 21:19   #55
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

mah am facut si eu cu masina mea un tico, si un oltcit cu cutia varza.... Tnos m-a mucificat de fiecare data... da vedem .. . itz just for fun nu ?
aicad is offline   Reply With Quote
Old 10-09-04, 21:48   #56
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

Breck-ul ala rosu al lui TNos are ceva modificat .... soferul
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 12-09-04, 14:55   #57
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

offtopic: multumesc mult fxn...si trebuie sa ne mai vedem baiete sa vad ce ai mai facut cu masinuta aia a ta
ontopic: RoSonic...ma dau cu oricine fara frica sau altceva....ce naiba m-am tras eu cu motoare de 1100 si m-au facut normal....iar daca e sa o luam pe ce poate masina fiecaruia...o pot lauda si eu pe asta...desi e doar nemodificata ci doar bine intretinuta...nu m-a dezamagit pana acum...cat despre ce face ea asa in starea in care e ...pot spune ca mi-a oferit de cateva ori placere de a-mi indica pe bord frumosul numar de 180km/h...asta era pe bord...viteza reala cred ca era in jur de 170....
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 12-09-04, 15:04   #58
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mamaa, iti dai seama? Astia au facut teste oficiale cu Logan in Turcia de viteza maxima si la modelul 1.6 90cp abia daca au reusit sa ajunga la 170, si cu batranele Dacii ajung oamenii la 170-180 lejer...Ca sa vezi nene, ce chestia dreaqu...
Cate despre \"just for fun\", hai sa lasam ipocrizia la o parte si sa nu-mi spuneti mie ca nu va doare sufletu' de ciuda cand va face cineva, mai ales o masina mai putin puternica...
  Reply With Quote
Old 12-09-04, 15:38   #59
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

\"indica pe bord frumosul numar de 180km/h\"....\"viteza reala cred ca era in jur de 170.... \"....astea sunt citate....parerea mea este ca aici cuvintele cheie sunt \"pe bord\" si apoi \"cred\"....cine nu crede treaba lui...masina nu este o batrana dacie, ci o dacie pe injectie din 2002 motor de 1,4l si poate am avut eu norocul sa prind o masina mai speciala ... apoi eu sunt gata sa mergem impreuna pe autostrada si sa iti demonstrez, daca e ca mine platesti benzina...daca nu..o platesc eu...iar cat despre a lasa deoparte ipocrizia...iar e treaba ta...crezi ce vrei....dar eu unul o fac numai din placere si nu ma oftic cand \"mi-o iau \" de la o alta masina...daca masina este mai puternica asta e ....daca e mai slaba ca a mea...incerc sa aflu de ce nu am castigat cand beneficiam de prima sansa...ciuda nu imi este...caci fiecare are zilele lui bune si rele...iar apoi... cred ca nu ar trebui sa vb de persoane pe care nu le cunosti intr-atat de bine incat sa poti afirma asemenea lucruri...
TNos is offline   Reply With Quote
Old 12-09-04, 16:25   #60
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Gata, nu mai are sens sa discutam offtopic, ca oricum problema cu vitezele astea incredibile la Dacie s-au mai discutat...imi rezerv dreptul de a nu crede pt ca, dupa parerea mea, sunt niste aberatii...si nu cred ca e numai parerea mea...

Andy13, ashtept pm-ul tau in legatura cu problema mai sus discutata...

Si sunt curios ce ash face cu Zetemte...

Cu Hyundai Coupe 136cp m-am cam lamurit...
  Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -