Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-04, 03:20   #16
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

CONDOLEANTE SI SINCERE REGRETE
TNos is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 08:38   #17
ZUZG7
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
ZUZG7's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 300
Member of:
[4 Speed Squad]
[2 Roti]
Default

CONDOLEANTE FAMILIEI nimeni si nimic nu va putea acoperi golul lasat in sufletele voastre .
O noua dovada de coruptie , incompetenta , delasare . In oricare alta tara civilizata ar demisiona in bloc conducerea politiei si s-ar asuma raspunderea pentru tragedia provocata .
__________________
ZUZG7 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 09:28   #18
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

Dumnezeu sa-l ierte!!
Condoleante familiei si prietenilor! ....................un alt caz in care ei politistii se cred mai presus de lege..daca eram unul dintre noimancam puscaria pe cel putin 10 ani...el si daca o sa fie pedepsit o sa ia pedeapsa minima...su poate scapa....mancaiar puscaria pe toti gaborii.....se mai vede ce bine stiu si ei regulile de circulatie.,
yonutz is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 10:13   #19
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ala o sa scape mai... nu ai vazut ca deja incepuse musamalizarea evenimentului... reporteri intrebau de curse ilegale.. so...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 15:45   #20
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

Stiu ca sunt offtopic dar iata ca la nici o zi evenimentul a fost repetat.
Azi pe iuliu maniu un motociclist si un autobuz ((

Motociclistul a murit

Nu stiu mai multe detalii
__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 15:58   #21
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Doamne!
Parca nu e adevarat!
a spus odata cineva ca e riscant dar chiar asa???!!!
maryo is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 17:13   #22
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu-mi vine sa cred.. cred ca motociclistii sunt terminati... in 2 zile 2 victime.. nici nu vreau sa-mi imaginez cum ar fi sa pierd un amic de al meu asa... peace all
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 00:43   #23
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default



Pareara mea ca aici pe strazi e prea periculos pentru motociclete.
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 06:07   #24
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

SINCERE CONDOLEANTE FAMILIILOR INDURERATE

acum am si eu o intrebare pt toti cei ce citesc acest forum pt ca am vazut ca nu e prima oara cand se discuta chestia asta... si as vrea sa raspundeti cat se poate de sincer : Daca a-ti omorat pe cineva din neatentie cand sunteti cu masina si repet neatentie nu faptul de a fi baut la volan sau mai sti eu cum... si chiar si asa... si a-ti avea posibilitatea sa nu faceti puscarie din cauza asta... a-ti putea scapa cu ajutorul parintilor/rudelor/prietenilor ... ce a-ti face? a-ti alege puscaria sau a-ti alege sa fiti liberi?
in locul politistului putea sa se afle oricine altcineva... chiar unul din noi ... ce a-ti fi facut? v-ati fi du la politie sa spuneti da sunt vinovat si vreau sa ma arestati sau a-ti fi incercat sa ajungeti la o intelegere cu familia? oricum constiinta o sa vie incarcata cu imaginea accidentului ceea ce eu consider o pedeapsa foarte mare ... dar daca a-ti curmat o viata din neatentie nu cred ca a-ti vrea sa se termine si a voastra... lucru care s-ar intampla in momentul in care a-ti ajuns in puscarie...
Eu unul recunosc ca daca Doamne fereste mi s-ar intampla asa ceva a-s incerca sa scap de puscarie ... chestia este ca nu a fost ceva intentionat aici... nu a fost o urmarie si politistul a dat peste el nu a fost ceva de genul aceasta... pur si simplu s-a intamplat... si poate ar fi fost mai bine pentru multi chiar si pt mine ca nu iau partea politiei in cazul acesta... ar fi fost mai bine sa fie un camion in locul motocicletei... dar nu a fost sa fie asa... deci ganditi-va bine inainte sa ma acuzati de ceva... ganditi-va ce a-ti face voi daca a-ti avea de ales si incercati sa raspundeti sincer... la revedere
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 07:47   #25
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Mai intai sincere Condoleantze familiei .. desii ... nimik n`o sa`l poata aduce inapoi ...

Marian20 da poate as incerca sa scap de pushkarie . Dar ia ganditziva .. mergi noaptea .. pe drum .. mergi 100 sa zicem da .. afara din orash .. asa ... si plezneshti un betiv .. nu`i din vina ta .. sau se arunca unu in fatza mashini .. asa e ... ramai marcat k ai luat o viatza dar ce vina am eu ... sau de ce sa fac eu pushkarie pentru un idiot .. un , nebun care vrea sa se sinucida ??? think about it !!
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 11:16   #26
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Ieri seara eu impreuna cu Cristi (Americanu),Dan (Eminem),Stefan (NOS),Georgel,Krax,Ford V6 si Micutu am fost si am aprins o lumanare baiatului.Din 10-12 masini kare am fost in H am ajuns acolo doar 4.Imi pare rau k sa petrec astfel de accidente,dar fiecare dintre noi are zilele numarate.Respekt
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 12:18   #27
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Condoleante!

Mariane, si eu as incerca sa scap. Dar aici e vb de un militian, chiar daca nu in exercitiul functiunii. Ei trebuie sa fie exemplu oriunde/oricand.
Daca as fi militian mi-as asuma riscurile daca nu sunt in stare sa ma asigur. Elementar.
Condoleante!

p.s. Cand e inmormantarea??
__________________
...spuse el...si mai lua o gura de fan...
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 13:14   #28
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am vazut un reportaj la AutoRun pe Tele7abc despre el (Alex parca-l cheama). Spuneau ca acest caz va fi judecat cat mai corect posibil.

Au fost intervievati Sebi si inca niste baieti...

CONDOLEANTE!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-06-04, 20:04   #29
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Inmormantarea lui Alexandru Mircoci a fost astazi.Zeci de motociclisti s-au adunat astazi la Arcul de triumf,de unde au plecat spre casa lui si de acolo l-au condus pe ultimul drum.Dumnezeu sa-l ierte si nu se mai intample si alte tragedii de genul acesta.Respekt
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 13-06-04, 17:27   #30
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

offff...Nu imi vine sa cred...motociclistii au ajuns tinta idiotilor de pe strada...cuvintele nu mai au sens...Dumnezeu sa-l ierte...
B39738 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -