Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-06, 10:05   #151
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Ca sa-i citez pe unii \"anonimi\" .... ASA IDIOTI ? ASA STIRISTI ? STIRE DE SENZATIE - STIRISTII DE LA ANTENA 1 SUNT NISTE IDIOTI . S-a speriat DSDS cand a vazut ca e trafic , frateeeeeeeeee ! Cum sa fi asa de idiot si sa prezinti stirile ? Deja ma gandesc la o noua stire .... se cauta un jeep in genul celor din dotarea antena 1 , facem colante cu antena 1 , le lipim frumos si incepem sa dam cerculetze in plin trafic. Pe urma trimitem filmul la proTV . Ce ziceti ... ne bagam ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 10:52   #152
b-06-zdn

Stage 3
 
b-06-zdn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 96
Default

super marfa ideea...
b-06-zdn is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 11:26   #153
DnI

Stage 5
 
DnI's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,622
Member of:
[Moderators]
Default

ati vazut ca avea filmuletul pe calculator la el in birou ahaahah foarte tare !

cu siguranta este fan al acestui forum
DnI is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 12:20   #154
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Eu cred ca dupa intamplarea asta o lectie care er trebui invatata este cea a acoperirii numarului in orice filmare care o mai facem de acest gen .... ce naiba ... nu e greu sa lipim o foaie peste numar sau ceva stiker (orice) peste numar de cate ori stiti ca vreti sa va dati si exista o camera video in preajma ..
si eu o sa incep sa aplic metoda asta la fiecare filmare pe care o fac
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 12:30   #155
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

from video0215_0332antena1_tv_251 :
\"soferul pare mandru de performata lui , a intors masina in loc cu frana de mana....\"
SI ALTI CATEVA MII DE USERI (MACAR) FOMISHTILOR !!!!!
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 13:18   #156
MARIO_BMW

Stage 4
 
MARIO_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 219
Default

Ce distrusi pe viata si ratati nu au treaba cu masinile si cu nimik ! auzi ca s-a intors cu frana de mana... e BMW in MM !! tractiune spate... ce masina cu tractiune fata se intoarce cu frana de mana asa ?! a pus viata in pericol a zeci de oameni ala era cu autobuzu care are 8 tone si masina 1 tona jumate...ce distrusi frate....deci inca o data s-a demonstrat ca traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu'
__________________
BMW 530d-M\\\ BMW MOTORSPORT DTMPOWER.net...
MARIO_BMW is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 13:23   #157
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Am trimis si mail, am scris si pe forumul antena:
\"Bun, acum ma uit la inregistrarea de la observatorul de la ora 19:00 cadru cu cadru...
Prima greseala: \"pentru ca a pus in pericol vietile a zeci de oameni...\" - nu a pus in pericol decat cel mult viata lui. Chiar daca ar fi lovit vreun autobuz, acesta nu patea mare lucru, doar masina sa avea de suferit mai rau.
Apoi, \"in toata aceasta cursa nebuneasca, soferul bmw-ului isi bate joc de toate regulile de circulatie\". Eu zic ca sunt mult mai multe reguli de circulatie decat cele pe care le-a incalcat el... si in al doilea rand cine si de unde a scos \" cursa nebuneasca \" ?
\"taie calea unui microbuz plin cu calatori, conducatorul microbuzului franeaza brusc\" nu taie calea, ci pur si simplu iese de pe strada dupa ce s-a asigurat ca poate face asta in conditii de siguranta... conducatorul micorbuzului nu franeaza brusc, ci pur si simplu reduce viteza... si oricum se vede clar ca a avea loc sa isi continue drumul. Si de unde stiti ca microbuzul era plin cu calatori?
\"doar o fractiune de secunda il desparte de un alt accident\" CARE ACCIDENT, cu ce, cu cine ? A vazut ca nu poate incepe sa dea cerculete si a asteptat sa treaca microbuzul care venea pe banda a doua...
\"are cauciucuri bune\" cum v-ati dat seama, doar ca a dat mai mult de un cerculet? Voi credeti ca de la 2-3 cerculete se sparge un cauciuc ?
\"Soferul pare mandru de performanta lui\" De unde stiti asta ????
\"a intors masina in loc cu frana de mana\" asta e cea mai mare aberatie pe care am auzit-o in reportaj... cu frana de mana ??? unde ati auzit voi ca o masina cu tractiune spate poate sa dea cerculete... sau pur si simplu sa isi invarta rotile... cand frana de mana e trasa???
\"din roti iese fum negru si dens\" Eu vad alb... sau Dan Negru este cel care a zis ca ala e fum negru?
\"soferul nu vede un autobuz plin de calatori\" Ba l-a vazut foarte bine, pur si simplu si-a dat seama ca are loc sa isi continue \"demonstratia\".
\"abia in ultima secunda realizeaza ca mai sunt si alte masini in trafic\" Voi aveti impresia ca nu si-a dat seama decat atunci ca mai sunt si alte masini?
\"se sperie si intra in derapaj\" unde vedeti voi ca se sperie? si cum sa intre in derapaj cand el a intrat in derapaj cand a inceput demonstratia si a iesit din derapaj cam dupa ce s-a terminat filmul...?
\"redreseaza masina, dar intra pe contrasens\" nu a redresat masina, pentru ca era inca in timul demonstratiei... in derapaj, adica
\"face un derapaj cu frana de mana\" voi aveti ceva cu frana asta de mana... nu inteleg ce treaba are frana de mana cu acceleratia ( apropo, el a folosit doar acceleratia pentru a face tot ce vedeti in film )
\"soferul inconstient sta o secunda pe loc, renunta si demareaza cu scartait de roti\" da, a stat o secunda pe loc, ca sa schimbe viteza, a bagat masina in marsarier ca sa dea inapoi si sa plece, pentru ca inainte nu mai avea unde sa se duca, in fata lui fiind autobuzul. dar la ce sa renunte ??? credeti ca mai avea de gand sa continue ? nu, asta a fost tot, a dat inapoi si a plecat...
\" 35 de secunde in care vietile a zeci de calatori din doua autobuze si un
microbuz au fost puse in pericol \" ei bine, n-au fost puse in pericol, pentru ca efectiv nu aveau ce sa pateasca oamenii din autobuze sau din maxi-taxi si am spus asta si mai sus, asa ca n-am sa ma repet...
MOTOC: \"este evident faptul ca acest conducator auto nu cunoaste regulile de circulatie \" asta chiar sunt curios de unde a scos-o Motoc... poate era putin baut... sau poate nu a gandit suficient... Daca faci asa ceva nu inseamna ca nu cunosti regulile de circulatie... pentru ca oricine poate sa cunoasca regulile de circulatie si totusi sa le incalce... Credeti ca cineva care trece pe rosu, sau nu cedeaza trecerea la un moment dat, nu stie ca a comis o greseala...? Ba da, stie, dar considera ca poate incalca legea in acel caz, intrucat nu pune in pericol circulatia rutiera.
Si cu asta am terminat... sper sa va ganditi la ce am scris si poate pe viitor sa nu mai faceti asemenea greseli, eventual ar trebui sa va cereti scuze... si sa-i platiti daune celui cu BMW-ul.\"
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 13:24   #158
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

Ba da, stie, dar considera ca poate incalca legea in acel caz, intrucat nu pune in pericol circulatia rutiera.
Si cu asta am terminat... sper sa va ganditi la ce am scris si poate pe viitor sa nu mai faceti asemenea greseli, eventual ar trebui sa va cereti scuze... si sa-i platiti daune celui cu BMW-ul. \"
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 13:25   #159
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default

Quote:
Am trimis si mail, am scris si pe forumul antena: ...

si cam ce crezi ca o sa rezolvi?
Morro is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 13:32   #160
alex_102

Stage 5
 
alex_102's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 483
Default

Se pare ca si cei de la Antena1 au recunoscut driftul drept un sport din moment ce comenteaza imaginile ca pe un meci de fotbal...
Quote:
are caucicuri bune asa ca se roteste O DATA... DE DOUA ORI... DE TREI ORI... DE PATRU ORI !!!

Si pe domnul politist cine l-a invatat sa umble in media player?
__________________
Mazda MX5 NC

http://www.americanmusclecars.ro/
alex_102 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 14:35   #161
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

\" 35 de secunde in care vietile a zeci de calatori din doua autobuze si un microbuz au fost puse in pericol \" ..
Vietile a zeci de calatori , domnule ... pai iti dai seama ... vai ... ce chestie ... ~~ Primul autobuz era gol in pl mea ! Cum MM a numarat ala cati calatori erau in cele 2 autobuze si in microbuzul ala ??? Faza cu frana de mana chiar e penibila ... Era cu tancul pe strada , sau pilota un MIG sau vreun avion de vanatoare si a intors cu frana de mana ( ) si mai mai ca era sa le spulbere ... LASA-NE ... LASA-NE !!! Precis ai sa apari la Carcotashi cu balbele tale !!!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 14:39   #162
B-84-ZAR

Stage 3
 
B-84-ZAR's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 100
Default

L-am pus pe tata sa se uite la toate reportajele! Care credetzi ca a fost reactzia lui??
Ce inconstient e ala cu bmw-ul! NU-SI DA SEAMA CA ISI TOCESTE CAUCIUCURILE =))
Cica: Pai ii vedea pe aia cu mashinile nu avea cum sa ii loveasca dar isi distruge cauciucurile\"!!!
Era sa cad cu tot cu scaun de ras!!!
__________________
Merg la risc asa ca FERITI-VA
B-84-ZAR is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 14:41   #163
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,847
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default

mega tare
ce tata domne
sil4tuning is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 14:49   #164
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Citez \"din cauciucuri iese fum NEGRU si dens\"
hai ca paia ca nu stia cum e cu frana de mana o mai inteleg.... da' unde vedea fum negru
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 14:53   #165
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ar trebui sa se duca la antena sa ceara drept la replica,sa comenteze pe marginea reportajului si sa rada de ei in direct! De toate aberatiile care au fost spuse si aratate mai sus...
__________________
Don't smoke cigarettes! Don't take any drugs! Don't go out @ night!Just FUCK!
La 13 ani e prea devreme,"in noaptea nuntii"e prea tarziu!
Ecstasy.Marijuana.Hasish.THC.LSD.Foxy.Speed.Mescal ina.Cocaina.Ketamina.Magic-Mushrooms
https://img87.imageshack.us/my.php?image=image029qy8.jpg
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -