Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 25-06-04, 11:49   #256
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

coobra vezi ca nui-i de joaca cu spatela....insanatosire prielnica
yonutz is offline   Reply With Quote
Old 25-06-04, 15:28   #257
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

mah io vad ca daca ma misc parca isi da drumu
da cum pun curu pa scaun iar ma ia durerea
cre ca de fapt ma lasa cand se incalzeste muschiu. vorba lu cine a zis - sal punem pe gratar
COObra is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 12:43   #258
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

cred ca voi sunteti inconstienti...mai ford v6,tu nu realizezi cand vorbesti,ce vorbesti..si mai ales cu cine?!pentru cei care nu inteleg sa explic:azi-noapte au venit doua dube in herastrau,la care oamenii au inceput sa zica de urmele de cauciuc,la care ford v6 asta zice..\"aa ca le-a facut cutare cu masina de v27\" zice politistu de un hyundai coupe galben,la care omu zice \"aa pai este xulescu\",politistii zic ca nu are bara pe spate,el zice \"aa,nu ..e cutare din ..\"nu stiu ce club zicea el acolo.pe tine kiar nu te duce capul? si cine ***** esti tu sa-i zici lui marian sa taca?nu avem voie sa vorbim si noi?numai tu ai dreptul? baietii astia pe care tu i-ai enumerat in fata politiei alergau pe strazi cand tu nici nu aveai idee in ce an e fabricata masina ta.ai grija dracu ce vorbesti.
santos..din cate am inteles eu,tu esti \"la conducere\" pe acolo...de ce ii lasi sa se dea in parc?ce ca**t pazesti acolo? ai uitat cand am avut scandal cu cei de acolo? voi va dati acolo,vine marian din oras sa lase pe cineva si il ia politia la rost pe el.Ai vazut ca am avut dreptate cand am zis ca se citeste forumu pe net?ai vazut ca am avut dreptate cand am zis ca nu mai merge sa ne adunam in herastrau?ai vazut ca am avut dreptate cand ii opream pe baieti sa nu se dea pe langa discoteca?!
daca vedeti ca nu e pentru voi kestia asta...lasat-va fratilor,vad ca din ce in ce mai multi vorbesc aiurea..si culmea..sunt numai dastia care au venit dupa kiseleff...din cauza celor ca voi au avut de suferit cei de pana acum,si din cauza celor ca voi s-a stricat treaba si o sa se strice in continuare.ford v6,zi-le ma si de mine la politisti...sa vezi ce surpriza o sa ai...sunt scarbit total
__________________
Follow my e36 Project - Street Performance: https://facebook.com/e36snk
synkro is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 13:32   #259
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

hmmm
da cand sa-ntamplat asta?
ca io am stat pana la 12 in h si nu sa intors nimeni. am tot stat de vb cu mms cu hondaru(astia au plecat in rokoteka) si pa la 12 a plecat si siera v12 si eu si fugu.
io inteleg ca ati inceput sa va socializati cu politia?
syncro zi si tu mai cu amanunte.
COObra is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 13:48   #260
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

deci am ramas fara cuvinte la postul asta.....
Aveam de gand sa scriu un post scurt si la obiect. dar nu se poate.
--Ford V6---
frate tot respectul pentru cunostintele si experientza pe care o ai in domeniu motoarelor, masinilor etc... dar ce ai facut tu cu gaborii nu cred c-a fost bine nici macar la caterinca.. nu am fost acolo deci ma rezum la a spune ca in general esti super de treaba si sper sa ma ajuti cu masina, dar pm nu inteleg de ce a trebuit sa dai detalii.... asta o sa vb noi face 2 face... orikum de *** faza....
---Ford v6 vs Marian--
aici nu ma bag luati-va la omor daca nu va duce capul... chiar nu am ce sa zic...
--disco herastrau--
pm aici se stia ca nu mai avem voie sa ne agitam nuj ce v-a apucat mai bine va duceati unde am zis eu la inceput...
--post synkro--
frate no coment nici aici ca tu nu prea scrii pe forum deci inseamna ca chiar te-a suparat...
--pareri personale legate de aceeasi zi--
ce pot sa zic e ca am ajuns frumos la locul stabilit am parcat ca un *** si m-am chinuit sa scot masina din parcare spre a merge spre al doilea loc stabilit.. am stat de vorba cu lumea dupa care am vrut sa imi masor puterile cu cateva persoane.. nu au trecut nic 3 minute si au plecat aproape toti catre locul de masurat puteri...
[paranteza: sa mor daca stiam mai mult de 6 carutze/biciclete din alea care au plecat .. LUCRU inadmisibil in PM ca putea sa fie si mama intr-o masina din alea si eu nu-mi dadeam seama]
..am ajuns acolo si surpiza nu eram toti. totusi ne-am masurat puteriledar dupa aia a fost un haos total unii veneau altii plecau... JUmate erau *** la cur sa nu vina mos craciun. A fost o dezorganizare COMPLETA. Recunosc am facut si eu parte din ea.... (mai mult sau mai putin) la final mi-am bagat ceva si am plecat acasa unde ma astepta un compot de visine rece pe care l-am savurat in fatza tastaturii si apoi m-am dus sa dorm...
--parerea mea in general--
FRATZILOR DACA LA 10-15 trotinete/biciclete/prechi de role a fost haosul asta si frica aia dapoi la o competite de biciclisti de > 100 de ciclsiti, din care jumate nu-i mai vazusem niciodata, ce *** sa te astepti... normal ca ne plimbam pana la constantza eventual facem turu Romaniei..
pm toti va plangeti de mos craciun ca de unde stia unde sunteti si etc... pai din alea 100 de trotinete pe putin 1-2-3 erau spiridusii lui mos craciun..
--concluzie--
pm trageti singuri concluzia... daca aveti ceva de zis sau de reprosat i will be on yahoo.. in rest .... mai aveti si numarul meu de telefon mobil..

---the end--

//respect// to whom diserves IT //
__________________

Inconstienta ucide oameni nevinovati! Jos Gaina!
aicad is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 14:18   #261
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Fratilor.. dak incepem sa ne povestim cu politia ce se intampla si ce facem si cine face... e grav de tot. Poate o sa-i invitam si pe ei la o intalnire de-a noastra... dak tot sunt asa buni prieteni cu noi.

Bey Ford.. cum naibi sa te apuci tu sa dai bah nume si amanunte despre unii si altii?.. Si tocmai cui? Politiei

Haideti ca am ajuns rau de tot...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 14:24   #262
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Aseara cand am ajuns in H......mai erau cateva masini!Asa ca am plecat!Pe drum l-am vazut pe Ford V6 dar mai multe nu stiu ce s-a intamplat!
mmmmm
Nu stiu ce sa zic.......
__________________
C 20 Let - Turbo POwer
maryo is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 18:10   #263
bxxlom

Stage 3
 
bxxlom's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 72
Default

Salut .......am fost si eu aseara........ primul echipaj (fara shefu') a fost super de treaba ....... Au spus cam asa ...... 'Mai baieti ...... puteti sa va strangeti sa dati sa ascultati muzica ........ dar nu mai faceti cerculete si nu va mai trageti \" Cand a venit a doua masina ....(cu shefu') ......s-a schimbat discutia .......Din pacata nu pot sa reproduc cuvant cu cuvant tot ce a zis el ...... dar ne-a dat de inteles ca trebuie sa nu mai venim in H ca nu suntem doriti acolo .......ca sunt altii cu 3 coaie care au facut scandal .... ca pm.....! Ne-a spus ca deranjam linistea publica hAHAHAHAHAH ca avem muzica care se aude prea tare ....(iar la terasele din H urla decibelii de nu te mai auzi ....... ) .......chestii care pe mine m-au deranjat ...... Cel putin au fost de bun simt sa nu ne vorbeasca \"de sus\" !Domnilor politisti ........ pt ca acum stiu sigur ca cititi toate posturile noastre ..... Suntem noi mai importanti decat lumea interlopa care se perinda pe acolo in fiecare seara? suntem noi mai importanti decat toate tarfele care vin acolo ? V-am pus o intrebare ........ UNDE SA NE DUCEM ? am primit un raspuns ........... pe DN.......ba voi ati inebunit ?sau doar ne pasati dintr-un sector in altul ?Va atrag atentia ...... Mass-media este o fortza mare intr-un stat de drept ....... nu vrem sa apelam la ei pt a arata abuzurile voastre ...... CLAR ?..... mai bine ciocu mic .... si vedeti-va de friptura voastra !Va multumesc anticipat pt injuraturile adresate ......


PS ..... pe o amenda scria in felul respectiv .......CONSTITUIRE IN GRUP CU MAI MULTE PERSOANE interesant nu ?

'SEARA!!
__________________
f t c
bxxlom is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 18:16   #264
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default


Tare rau AMENDA AIA
maryo is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 18:22   #265
bxxlom

Stage 3
 
bxxlom's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 72
Default

am uitat sa va arat ceva din lumea BUNA ) super tare !!Oare in ROMANIA ?
bxxlom is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 18:22   #266
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sunt eu nebun sau aia chiar ziceau ca data viitoare cand ne mai prind pe acolo ne sanctioneaza?? sunt eu nebun sau numai eu am auzit... de asta de ce nu zice nimeni nimic? eu va spun parerea mea...
ford zicea de aia de care zicea.. garda... synkro.. \"shefu`\" ala .. zicea ca l-a luat odata pe ala cu coupe-ul , i-a zis sa se potoleasca.. si la mai prins si a doua oara si a treia... crezi ca nu-l stia?? deci e parerea mea... te rog sa-mi dai si mie un rasp... , si de v27 a zis numele si numele masini sunt , cine stie cati de \"xxx\" cu masina \"xxxxx\" nu? nush ma frate... nu ma bag o sa vb pe ym mai synkro...
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 19:14   #267
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Toate ca toate... FARA INJURATURI! Va intalniti in H si va dati palme, picioare dupa cap, beri la halba/sticla/doza... DA' SA NU SE AJUNGA LA INSULTE!

Numai bine!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 19:39   #268
bxxlom

Stage 3
 
bxxlom's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 72
Default

sper sa mearga
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	jpg.jpg
Views:	125
Size:	93.9 KB
ID:	6971  
bxxlom is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 20:26   #269
grid927

Stage 1
 
grid927's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 24
Default

fratilor! da ce ati facut frate in H ca io cu Maryo am plecat pe la 12:00 si era cam pustiu! cu pm a venit garda tocmai atunci cand nu prea mai era nimeni si mai devreme cand era lume cacalau nimeni?? DUBIOS!

Cat despre treaba aia cu spiridusii ... sa mor dc inteleg. Normal ca mai aprar si fete noi. Ce kk crezi ca dc nu ne sti dupa fata suntem sifonari sau cum? Dc vrei vre-un club exlusivist alege-ti un loc si nu lasa pe nimeni sa intre decat cu \"member card\"!
grid927 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-04, 21:01   #270
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

ba cine tia dat voie sa pozezi masinile mele?
in alta ordine de idei
am vb si eu cu santos azi. cred (sper) ca ford a vrut sa faca o gluma ceva. dar a iesit de kakat.trebuia sa taci.
asta e, trebuie alt loc. ce dreku va trebuit sa faceti ***galagie*** la 1 noaptea in parc?
hai ca m-apuca spumele. asa va trebuie. cum dracu sa te iei cu gaborii in gura cand nici macar nu esti acoperit. poti sai zici lu ala orice ca-ti arata cerculetele si urmele de caucuicuri de pe jos si-ti inchide gura.
eu personal nu stiu daca mai am ce sa caut in h.
COObra is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -