Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-01-06, 01:09   #1
Un_tip

Stock
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2
Default scenarii de curse romanesti

In seara asta am incercat sa ajung si eu la o cursa ilegal.Nestiind unde se tine am incercat sa urmaresc una din masinile pe care le-am vazut adunate la....Dar am avut \"placuta\" surpriza sa vad ca unicul \"haz\" , a fost sa ma tin dupa unul din ei care tot incerca sa scape de mine dupa urma lui ca intr-un film prost!!!!Dupa 30 min de tot alergat dupa el si trecut pe rosu....etc,m-am plictisit si am lasat-o balta.Chiar asa sunt numai cercuri exclusiviste in romania ???Oricum pot sa ii vad la fel de bine la stirile PRO TV sau la reflectii rutiere.
Un_tip is offline  
Old 27-01-06, 01:38   #2
bodea_florian

Stock
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1
Default FILME!!!!!!!!!!!!!

Prea multe filme strica.Stiu ca mi s-a intamplat si mie.Probabil ca au crezut ca sunt de la FBI si investighez niste furturi de marfa din camioane pe autostrada de catre baieti de la curse.Da clar!Cred ca se cearta intre ei cine e Vin Diesel pe seara respectiva si de aceea incep greu cursele!Nu se mai suporta domne' lumea!Inteleg frate politia e politie.Dar cand se intalnesc mereu si mereu si mereu la victoriei sau la herastrau sau la OMV in pipera nu mai stie politia nimic????Atunci nu mai duc munca de evadare de sub urmariri invizibile!Oricum pe mine m-au scarbit fazele astea
bodea_florian is offline  
Old 27-01-06, 08:47   #3
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Din ce spune IP-ul, este unul si acelasi domn, acest Un Tip.

Dar hai sa nu ne enervam si sa vb urat (vezi UEX ) si sa incercam sa vedem ce vor acesti indivizi.

Deci... ieri a fost joi. Nu stiu la ce cursa ilegala ai vrut tu sa ajungi. La curse, joia este ca la rromi: se fac casatoriile si nu se fac cursele.

Curse ilegale daca vrei, numai Luni, Marti, Miercuri, Vineri, Sambata si Duminica. Se pare ca tu oi fi urmarit o Dacie cu praguri Gti care se ducea acasa. Nimic mai mult.

Daca vrei curse ilegale, zi frate, ca te rezolvam, ca doar nu este members only. Hai sa ne vedem luni, pe la ora 22:00 seara in fata la AMCKART.
Hondarul is offline  
Old 27-01-06, 11:33   #4
Un_tip

Stock
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2
Default

Curse au fost aseara ,pe viitor intereseaza-te !!!!DAcie cu praguri GTI?(Tu zici \"mai moale cu jignirile\"?)Cred ca ar trebuii sa te abtii si tu atunci https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=341787#341787 cei de la miD RACING zic altceva
Un_tip is offline  
Old 27-01-06, 14:10   #5
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Un_tip\"
Curse au fost aseara ,pe viitor intereseaza-te !!!!DAcie cu praguri GTI?(Tu zici \"mai moale cu jignirile\"?)Cred ca ar trebuii sa te abtii si tu atunci https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=341787#341787 cei de la miD RACING zic altceva
ce zic ???? ca micutzu a fost urmarit ???? dar tu nu ne-ai lamurit cu cele doua ID-uri sub care postezi. Si inca ceva... lamureste-ne care e of-ul tau ca nu pricepe nimeni.
Hondarul is offline  
Old 27-01-06, 18:25   #6
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

asta e un tip viata curva ... ce rau imi pare pt tine ...
Turbo110 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -